reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy młodych mam czyli porady laktacyjno-pieluszkowo-dietetyczno-zdrowotne

kochane, u nas stała sie sprawa brzydka, Lenka zasówając na swoich nóżkach porzadnie upadła na swoje zabawki. Uderzyła sie tak że pod oczkiem ma porządnego siniaka :-/ Sama Lenka juz zapewne o tym nie pamieta i nie wiele ją to interesuje, ale ja chciałabym aby to jak najszybciej znikło... Znacie mamcie jakies sposoby ?
Oto biedne oczko Lenki
 

Załączniki

  • SAM_0690.JPG
    SAM_0690.JPG
    17 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Justyna najlepszą metodą jest przyłożenie zimnego, zmoczonego ręcznika zaraz po fakcie. Ale teraz też możesz sprówbować, jeśli nie śpi.
 
Altacet w żelu albo Altaziaja - tanszy odpowiednik :tak: tym samym smarujemy po szczepieniach gdy sie zaczerwienia i tak samo siniaki troszke szybciej znikna :tak: ja uzwyam dla Macka czesto...
W aptece sa tez dostepne inne masci na siniaki - pamietam ze sasiadka kupowala, ale byc moze to tez na bazie kwasnych okladów...
 
Justyna ojej biedula ale ma siniaka paskudnie wygląda to pod oczkiem ...moja to nogi i ręce ma poobijane tez nieźle aż dziś wstyd na szczepieniu może pediatra nie pomyśli że ją biję ;-) niestety nie wiem co na siniaki.
 
bidula...
ja na wszelkie siniaki i obicia stosuje maść arnikową. bardzo pomaga. i w aptece pani twierdziła że można u dzieci używać bo tam sa tylko naturalne składniki.
 
JustynaZ - biedactwo , ale sinior...Nie mam pojęcia co można teraz z takim siniakiem zrobić?
nittka - już kiedyś widziałam, że pisałaś. Przepraszam, ale nie pamiętam - przypomnij się nam i napisz coś więcej o sobie i dzidzi:)
 
reklama
hihihi ja jestem ciekawa ile osób nas podczytuje ja w sumie też lubię poczytać inne wątki na BB ech te uzależnienie od BB można zwariować:tak::-D
 
Do góry