reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z libido.

Lusia62

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Październik 2019
Postów
385
Dzień dobry.
Od dłuższego czasu borykam się ze spadkiem libido
Nie mam ochoty na seks
W cyklu mam dwa razy chęć na seks przed @ i wtrakcie owulacji.
Czym to jest spowodowane?
 
reklama
Dzień dobry.
Od dłuższego czasu borykam się ze spadkiem libido
Nie mam ochoty na seks
W cyklu mam dwa razy chęć na seks przed @ i wtrakcie owulacji.
Czym to jest spowodowane?
Hej!
To może być spowodowane wieloma czynnikami. Czy stosujesz antykoncepcję?
Może być od stresu, zmęczenia, zaburzeń hormonalnych, podświadomego niezadowolenia z partnera/związku, z rutyny która się wkradła itp, itd.
Ja wiele lat stosowałam antykoncepcję i nie mam ochoty na seks. Mogłabym żyć totalnie bez tego 😅
 
Ie biorę zadnejantykoncepcji, za to jestem na psychotropach, które zapewne mi nie służą wtej kwestii.
Czuje przepaść między mną a mężem. 🙄
 
Chyba Lusia sobie sama odpowiedziałaś. I depresja i leki psychotropowe wpływają na libido.
Kochajcie się z mężem kiedy masz ochotę, w innych sytuacjach bądźcie czuli dla siebie. Przy następnej wizycie/teleporadzie z psychiatrą powiedz mu że masz taki problem, może Ci zmodyfikuje leki, a może potrzeba czasu aż leki które bierzesz zadziałają.
 
Chyba Lusia sobie sama odpowiedziałaś. I depresja i leki psychotropowe wpływają na libido.
Kochajcie się z mężem kiedy masz ochotę, w innych sytuacjach bądźcie czuli dla siebie. Przy następnej wizycie/teleporadzie z psychiatrą powiedz mu że masz taki problem, może Ci zmodyfikuje leki, a może potrzeba czasu aż leki które bierzesz zadziałają.
Biorę je od dłuższego czasu, nie mam chęci na czułości w jakiej kolwiek postaci. Lada dzień będę rozmawiać ze specjalistą, może coś się zmieni
 
Ja zmieniałam właśnie tabletki na inne, licząc na to, że libido się poprawi, i poprawa była, jednak na krótko. Skończyliśmy na totalnym odstawieniu tabletek.
 
reklama
Miałam podobnie, o mało co nie doszło do rozwodu z tego powodu. Mąż narzekał że seks raz na 2 tygodnie. Poprawiło się dopiero jak zaczęłam brać tabletki na libido dla kobiet - Feminam Libido to takie egzotyczne ziółka ale naprawdę w moim przypadku skuteczne.
 
reklama
Do góry