reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

problemy z nowym forum

No tak, takie skojarzenie z kartkami to i ja miałam, ale, że u siebie nie widzę bo sobie dać nie moge to nie pomyślałam :zawstydzona/y:
Cóż, po raz kolejny zabłysnęłam inteligencją :zawstydzona/y::laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Dziewczyny pomózcie bo ja nie radze sobie na tym nowym forum,nie wiem jak wejsc na swoje konto zeby wkleic zdjecie w awatorku,albo w podpisie.
 
Anetko...
Wchodzisz u gory w panel uzytkownika.
Po lewej stronie masz edytuj avatar... Sa tez inne opcje edytowania :-)
Teraz robi sie to latwiej, niz poprzednio (chociaz to mi sie bardziej teraz podoba) :-)
Czy Wy tez macie teraz takie jakies wszystko wielkie, jak sie Wam bb otwiera??
Ja mam masakre. Wszystko ogromne i jakies takie rozwalone... ;-(
 
Blond ustaw sobie w meni przegladarki w widoku rozmiar tekstu jako sredni i bedzie wporzo :-)
 
Help!!!! Nie umiem wstawiać zdjęć w tym bb! Nie chcę miniaturek tylko takie co widać od razu! A w żabie też sobie nie radzę. Pomocy! :baffled:
 
Luckymama w fotosiku jest bezpośrdni link do zdjęcia oraz cztery opcje do zastosowania na forach, trzecia z kolei opcja jest to właśnie to czego szukasz. Po prostu kopiujesz cały ten ciąg znaczków wszelakich, kompletnie niczym nie poprzedzając i niczym nie kończąc, enter i gotowe;-)
 
reklama
Do góry