reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Progesteron spadł a poronienie

Coo ? Twój ginekolog nie dał Ci żadnej karteczki po wizycie? Na której by było napisane co stwierdził, że np było bicie serca itd plus zdjecie usg? Nie rozumiem, przecież na IP robią wywiad mówiłaś im że serce biło?
 
reklama
Byłam na sor w szpitalu powiedzieli ze jest zarodek ale nie widać serduszka jak bije a wczoraj byłam w gabinecie prywatnie i serduszko biło jak szalone wiec nie mam pojęcia kazali czekać …
Bardzo mi przykro ale już dowiedziałaś się o tym na IP... trzymaj się, mam za sobą 3 poronienia i walczę Ty też się nie poddawaj jeszcze będzie dobrze 🥰🥰 porób badania będziesz się mniej stresować wiedząc co może buc przyczyną
 
Do góry