reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PROLAKTYNA!!!

Motylekkk

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Maj 2020
Postów
455
Dziewczyny kochane, powiedzcie proszę jaka mieliście przygodę z PROLAKTYNA? DŁUGO WAM ZAJĘLO ZAJŚCIE W CIĄŻĘ?

U MNIE POZIOM BARDZO WYSOKI. CZEKAM NA WIZYTĘ U LEKARZY.
 
reklama
Ja tu za dużo nie pomogę i pisze tak szczerze komentarz po to aby w powiadomieniach wyświetlały mi się odpowiedzi😂 bo chętnie poczytam. Moja prolaktyna w 3d.c. to 30,5 (norma do 35) lekarz twierdzi że jest dobra, chodz dziewczyny z forum twierdzą że można by ją trochę zbić. Ciekawią mnie przygody innych dziewczyn, a Ty autorko podziel się z nimi swoim wynikiem 😊
 
Ja tu za dużo nie pomogę i pisze tak szczerze komentarz po to aby w powiadomieniach wyświetlały mi się odpowiedzi[emoji23] bo chętnie poczytam. Moja prolaktyna w 3d.c. to 30,5 (norma do 35) lekarz twierdzi że jest dobra, chodz dziewczyny z forum twierdzą że można by ją trochę zbić. Ciekawią mnie przygody innych dziewczyn, a Ty autorko podziel się z nimi swoim wynikiem [emoji4]
Ja też miałam lekko podwyższona dostałam bromergon na 3 miesiące albo 4 teraz już nie pamiętam. Obniżyła się aż do 2.0 później odstawiłam leki i w zeszłym roku miałam prawie 400 a wyniki z 4.06 PRL 303 bez leków się sama obniżyła (to są inne jednostki).
 
Ja też miałam lekko podwyższona dostałam bromergon na 3 miesiące albo 4 teraz już nie pamiętam. Obniżyła się aż do 2.0 później odstawiłam leki i w zeszłym roku miałam prawie 400 a wyniki z 4.06 PRL 303 bez leków się sama obniżyła (to są inne jednostki).
A masz juz dzidzie czy starasz sie?
Bo ja jestem na etapie starania
 
Dostaniesz bromergon albo dostinex czy coś w ten deseń. Bo masz ja sporo za wysoka. A powiedz mi jak Twoje cykle?
Wlasnie cykle mam dobre. Bo wachaja sie miedzy 26 a 28 czasem 29 dni. Tazke sa regularne tak mi powiedział tez ginekolog. Ze sa regularne. Wiec z tym problemu nie mam. Okres trwa zazwyczaj 6 dni.
Miesiączki mam od zawsze bolesne raz jest super innym razem tragedia.

A badanie prolaktyny robiłam w 5 dc

Zrobię jeszcze progesteron po owualcji. Żeby zobaczyć czy w ogóle ona jest.
Chociaż na ostatniej wizycie w tamtym miesiącu byl pęcherzyk. Tyllko czy on pekl ito to nie wiem.
 
reklama
reklama
Wlasnie cykle mam dobre. Bo wachaja sie miedzy 26 a 28 czasem 29 dni. Tazke sa regularne tak mi powiedział tez ginekolog. Ze sa regularne. Wiec z tym problemu nie mam. Okres trwa zazwyczaj 6 dni.
Miesiączki mam od zawsze bolesne raz jest super innym razem tragedia.

A badanie prolaktyny robiłam w 5 dc

Zrobię jeszcze progesteron po owualcji. Żeby zobaczyć czy w ogóle ona jest.
Chociaż na ostatniej wizycie w tamtym miesiącu byl pęcherzyk. Tyllko czy on pekl ito to nie wiem.
O no to zazdroszczę. Ja mam w normie PRL ogólnie badania a cykle to koszmar. Dzisiaj zaczynam zażywać chlormadinon 1x1 przez 10 dni na wywołanie okresu. Bo dzisiaj 37dc i dalej okresu nie ma.
 
Do góry