reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

Może już pisałyście... kerfuros - pampersy 120szt za 80zl plus piłeczka do odebrania w dziale obsłufi klienta- niestety piłeczki się skończyły jak poszliśmy ;)))
 
reklama
Kaja ale to chyba drogo.....80szt:120=67gr, a my 73 szt za 50 zł bez promocji czyli 2gr taniej na sztuce czyli 2 zł taniej na paczce promocyjnej powiedzmy no.... chyba że ta piłka której nie dostaliście fajna.....

A jeszcze co do pieluch z Rossmana, to my się już na nic nie rzucamy, policzyliśmy że na sztuce to tylko 2gr taniej niż na pampersach a skoro C już miała takie problemy ze skórą na innych pieluchach to nie jedziemy i nie sprawdzamy....
 
No widzisz Klara - księgowego u mnie brak i ja się na promocje nie nadaje ;)
Ja nie mam takich paczek pod reką 73szt po 50zl, po 52 chyba mam 60 kilka.... ale szczerze mowiac... jakoś kiepsko mi wychodzi to obserwowanie gdzie i za ile. Mamy zatem 120 pieluch na dłużej.
 
Ostatnia edycja:
A ja w Realu kupiłam kaszki bobovita mleczno-ryżowe 3 sztuki za 16.99 i do tego była gratis puszka. Nie wiem, czy to tanio, bo pierwszy raz kupowała, ale w realu jedna kszka była po 6 zł, więc wyszło mi, że się opłaca :)
 
Kajuś ja tak tylko, zaczepnica jestem i lubię czasem się uczepić - fajnie, że macie pieluszki na dłużej!!!!
 
Kto z Was może był w realu? Te pampersy duo pack to są 2 paczki za 45 zł czy jak bo ja ciemna jestem i nie kapuję z tej gazetki.
 
Laskos w Teskos promocjones superos !!!

Pieluszkos Haggies 84 sztukos ( po 0,42 zł sztukos ) za 34,99 zł !!!

Chusteczkos Pamperos Clin&Play 4 op po 72 sztukos za jedynos 16,99

to na tylos
są w promocjos jeszcze pamperos pamperos ale wydaje mi sie ze to taka udawana promocjos ze wcale nie jest tanios :cool2:
 
Chyba na 3ki ale ja nie byc pewna czy tylko
my nadal 3kos rozmiaros , ale co ciekawos w Pampersos pammperos my juz musiec używać 4kos rozmiaros..Hagisos pamperos sa wieksze wiec nie są na stykos i jeszcze mozna lajsnąć se 3kos
 
reklama
Do góry