reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Promocjones skleponess:)

macy ja chetna na Londynskie promocje ale moze na priv zeby dziewczyna nie robic balaganu
 
reklama
A my kupimos dzisios pieluszkos Dada w biedronkos 27,99 za 54 sztukos w rozmiaros 4 i dostalimos książeczkos "Obrazki dla maluszka - Wieś". Fajnos książeczkos, ja kupimos więcej z tej serios.
 
w Rossmanos duzos promocjos. pieluchy pamperos w róznos rozmiaros 42,99 (bby activ)
deserki i obiadki hippa i gerbera 2 słoiczki a trzeci gratis :-)
to na tylos
adijos
 
Właśnie wróciłam z Carefoura i.... dziewczyny kupujcie te słoiczki w taki sposób by na jednym paragonie było 5 słoiczków. Jesli macie kupionych np 10 top podzielcie zakupy by były 2 paragony.
Ja kupiłam 15 słoiczków a dostałam 1 miseczkę bo tylko 1 miseczkę mogą dać na 1 paragon. Regulamin dostępny w BOK Carefour.

Właśnie dostałam maila od HIPPa:
Szanowna Pani Jolanto,

bardzo przepraszamy za tę niekomfortową sytuację. Faktycznie regulamin został podwieszony z 1 dniowym opóźnieniem. Jeszcze raz bardzo przepraszamy.

W związku z ta sytuacją prześlemy Pani wkrótce dwie miseczki wraz z łyżeczkami na adres - podany poniżej.

W przypadku pytań czy wątpliwości jesteśmy do Pani dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiam

-------------------
no, zachowali twarz - bo byłam gotowa przestać kupować HIPPa ;-)

aktualnie walczę ze sprzedawca allegro - kupiłam 10 magnolii i 3 nie puściły listków oraz z administracja mojego nowego mieszkania - postanowili nas nie rozliczać, a ja przecież płace czynsz już pół roku i nie mieszkać - czyli powinny byc nadpłaty za wodę i co.o. ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jolcia - jak koleżankos te sorbetos robios? Miksujos owocos tylkos?


acha - jeno miksujos ;-).
- ze świeżos pomarańczos
- z mrozonos truskawos
- ze świeżos jabłukos

jeno z babanos podobnos nie smakujos

edit:
dopytałam jej - ona dodaje jeszcze cukru vanilowego... ale bym nie dodawała ;-)
a wersje z pomarańczy robiła raz przecedzając fafruty a raz nie - oba dobre ;-) - ja konsumowałam wersje przecedzoną ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a ja byłam w biedronce i książeczki były tylko do tych małych pieluszek :confused: chusteczki były załapałam się na 2 ostatnie paczki
a ze słoiczków była jedna zgrzewna i nie brałam ;)

a w lidlu skarpetki były ale ona bardzo ciepłe szkoda że nie takie letnie
 
reklama
Do góry