reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę dziewczyny pomóżcie beta 80.9

Oovezenom

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Marzec 2021
Postów
19
Proszę o odpowiedz: Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
 
reklama
Proszę o odpowiedz: Jestem po 3 poronieniach, 10.04 podałam sobie zastrzyk z ovitrelle. Dziś jest 30 dc. Zrobiłam betę hcg która wynosi 80.9 . Czy nie jest to zbyt niski wynik? Zaczynam się bardzo martwić i bardzo nerwowo przechodzę to wszystko
Kochana na spokojnie. Stres nie jest tej chwili w ogóle wskazany ani dla Ciebie ani dla fasolki. Nie jest o tyle ważna wartość beta hcg co jej % przyrost po 48/72 godzinach. Ja w 34 dniu cyklu miałam betę 36. Kuzynka w tym samym dniu ponad 400. Obie mamy zdrowe dzieci z tych ciąży. Także, wartość u każdej kobiety ma prawo być inna. Mamy roznej długości cykle, zagnieżdżenie następuje 6-12 dni po owulacji. U tej, u której nastąpi szybciej, beta hcg będzie wyższe. Dlatego opanuj emocje, na spokojnie. Zrób jeszcze raz betę pojutrze i będziesz widzieć czy przyrost jest prawidłowy.
 
Dziękuje jestem już na skraju wyczerpania zwolniłam się aż dziś z pracy, nerwy przejęły stery, ale jade odpocząć gdzieś.. we środę powtórzę wynik. Każde pobranie bety hcg sprawia mi taki ból i smutek ze się nawet nie chce tego robić PORAZ kolejny
 
Kochana na spokojnie. Stres nie jest tej chwili w ogóle wskazany ani dla Ciebie ani dla fasolki. Nie jest o tyle ważna wartość beta hcg co jej % przyrost po 48/72 godzinach. Ja w 34 dniu cyklu miałam betę 36. Kuzynka w tym samym dniu ponad 400. Obie mamy zdrowe dzieci z tych ciąży. Także, wartość u każdej kobiety ma prawo być inna. Mamy roznej długości cykle, zagnieżdżenie następuje 6-12 dni po owulacji. U tej, u której nastąpi szybciej, beta hcg będzie wyższe. Dlatego opanuj emocje, na spokojnie. Zrób jeszcze raz betę pojutrze i będziesz widzieć czy przyrost jest prawidłowy.
ja 3 dni po terminie miałam 19.6
 
Do góry