reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o odpowiedz , pomocy , pęcherzyk

Dołączył(a)
28 Marzec 2017
Postów
12
Cześć proszę Was co myślicie na ten temat bo mi to już tylko siąść i płakać.. wiec tak ostatni okres miałam 15 lutego cykle 32 dniowe wiec wychodzi ze powinnam być w 6 tygodniu teraz tak ? W piątek byłam u lekarza innego niż zawsze powiedziała ze jest pęcherzyk ( którego kilka dni wcześniej mój lekarz jeszcze nie widział ) ze jest pęcherzyk ale ma tylko 3,7mm i to zdecydowanie za mało na swój wiek i żeby się nie nastawiać za bardzo Dała mi skierowanie do szpitala i jak tylko bede krwawić lub cokolwiek to mam tam jechac ogolnie założyła słaby scenariusz :(:( wczoraj w poniedziałek poszłam znów do lekarza tym razem do mojego robił znów usg i potwierdził ze rzeczywiście jest pęcherzyk 4,8mm tu jest pierwsza rzecz która mnie zastanawia podobno ma rosnąć 1,1mm na dobę !! A mi urósł 1,1mm od piątku do poniedziałku ! Natomiast lekarz dalej patrzył włączył dźwięk i było słychać takie echo równo bijącego serduszka !! Jak to możliwe skoro zarodka tam nawet nie widać bo pęcherzyk sam pęcherzyk ma 5mm niecałe .. No i to nie wszzystko u tego samego lekarza bo z mojego polecenia była po południu moja przyjaciółka ( w celu potwierdzenia ciąży owulacje wychodzi ze miałyśmy ogolnie tego samego dnia ten sam wiek ciąży ) No i u niej lekarz wykrył pecherzyk 1 cm a zarodek 2mm .. wiec u niej pęcherzyk jest prawidłowiej wielkości u mnie za mały .. i ona zapytała czy można posłuchać serca a lekarz powiedział ze za wcześnie i ze nie widać jeszcze !! Wiec jakim cudem u mnie byłoby widać na połowie mniejszym ? Jestem tak skołowana ze szok , przepisał jej witaminy mi nic , martwię się o mojego dzidziusia :(:( co o tym wszystkim myśleć
 
reklama
Rozwiązanie
Dziecwzyny odzywam sie ale dalej nie mam co myśleć .. teoretycznie mam teraz pęcherzyk usg wczoraj około 10 mm i w środku ciałko żółte 2 mm lub zarodek 2 mm i tu zależy bo chodzę do dwóch lekarzy tak się złożyło ze miałam wizytę dwa dni z rzędu i w poniedziałek jeden mi powiedział ze ciałko żółte 2 mm we wtorek drugi ( wczoraj ) ze jest i ciałko żółte i zarodek 2 mm bez akcji serca .. według okresu 6 tydzień 5 dzień według usg 5 tydzień 3 dzień .. robiłam beta hcg w poniedziałek wynik około 12000ml .. ostatnio robiłam w piątek 10 dni wcześniej przed poniedziałkiem i bylo 750ml wiec nie ma podwojnego przyrostu jak liczyłam ile ma wyjsc po10 dniach ..
Cześć proszę Was co myślicie na ten temat bo mi to już tylko siąść i płakać.. wiec tak ostatni okres miałam 15 lutego cykle 32 dniowe wiec wychodzi ze powinnam być w 6 tygodniu teraz tak ? W piątek byłam u lekarza innego niż zawsze powiedziała ze jest pęcherzyk ( którego kilka dni wcześniej mój lekarz jeszcze nie widział ) ze jest pęcherzyk ale ma tylko 3,7mm i to zdecydowanie za mało na swój wiek i żeby się nie nastawiać za bardzo Dała mi skierowanie do szpitala i jak tylko bede krwawić lub cokolwiek to mam tam jechac ogolnie założyła słaby scenariusz :(:( wczoraj w poniedziałek poszłam znów do lekarza tym razem do mojego robił znów usg i potwierdził ze rzeczywiście jest pęcherzyk 4,8mm tu jest pierwsza rzecz która mnie zastanawia podobno ma rosnąć 1,1mm na dobę !! A mi urósł 1,1mm od piątku do poniedziałku ! Natomiast lekarz dalej patrzył włączył dźwięk i było słychać takie echo równo bijącego serduszka !! Jak to możliwe skoro zarodka tam nawet nie widać bo pęcherzyk sam pęcherzyk ma 5mm niecałe .. No i to nie wszzystko u tego samego lekarza bo z mojego polecenia była po południu moja przyjaciółka ( w celu potwierdzenia ciąży owulacje wychodzi ze miałyśmy ogolnie tego samego dnia ten sam wiek ciąży ) No i u niej lekarz wykrył pecherzyk 1 cm a zarodek 2mm .. wiec u niej pęcherzyk jest prawidłowiej wielkości u mnie za mały .. i ona zapytała czy można posłuchać serca a lekarz powiedział ze za wcześnie i ze nie widać jeszcze !! Wiec jakim cudem u mnie byłoby widać na połowie mniejszym ? Jestem tak skołowana ze szok , przepisał jej witaminy mi nic , martwię się o mojego dzidziusia :(:( co o tym wszystkim myśleć
Faktycznie bardzo dziwne ..
Masz może jakieś zdjęcie usg ?
 
Tak mam
 

Załączniki

  • IMG_1565.JPG
    IMG_1565.JPG
    178 KB · Wyświetleń: 313
Zaczekaj jeszcze z tydzień i idz na kolejne usg. Moze doszło pozniej do zaplodnienia,nie raz takie przypadki sie zdążają.
wiem ,ze sie martwisz ale ja o swojej ciąży wiedziałam od 5tyg i lekarz nie kazał sie nastawiać na nic bo to bardzo wczesna ciąża i roznie może byc. Ale trzymam kciuki żeby bylo.dobrze u Ciebie
 
jestes pewna ze bylo to bijace serduszko? Bo na prawdę to troche za wcześnie na to. Zapytałaś lekarza o to?
może sprawdzał cos innego,bo to naprawdę bardzo dziwna sytuacja:o
 
Tak na sto procent serduszko jak pisałam wyżej mojej koleżance tez szukał ale u niej nie znalazł u mnie było , wiadomo pewnie jeszcze nie biło tak równo i wg jak trzeba ale ewidentnie było i biło
 
Boje się ze może np dziecko zarodek ma tyle co powinno a np pęcherzyk nie rósnie i jest za mały ogolnie bardzo mocno się martwię tak bym chciała żeby wszystko z dzieckiem było dobrze
 
reklama
reklama
na kiedy masz nast wizytę?
nie możesz tak sie zamartwiać bo oszalejesz. Musisz pomyśleć o ciąży i sie uspokoić bo to dobrze nie wpływa na dziecko. Wiem ze ciężko wytrzymać do nast wizyty,ale ja czekałam 2 tyg za bijącym.serduszkiem i tez sie stresowałam. Wielkoscia narazie sie nie martw ,kazda ciąża jest inna i rozwija się w swoim tempie
 
Do góry