reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade

Caro96@

Początkująca w BB
Dołączył(a)
8 Październik 2020
Postów
27
Witam co moze oznaczac wynik bety taki jak moj??? Okres spoznia sie kilka dni bylo tylko delikatne plamienie .
 

Załączniki

  • Screenshot_20220311-171000_Office.jpg
    Screenshot_20220311-171000_Office.jpg
    95,3 KB · Wyświetleń: 566
reklama
Dziekuje za odpowiedz,w tygodniu bede miec wizyte u lekarza,ale juz panikuje bo jedna ciąża poronienie a druga pozamaciczna😒
Zrób betę po 48 h i zobacz Czy ma prawidłowy przyrost. Ciąża jest młoda, lekarz nic jeszcze nie zobaczy na usg, pęcherzyk widać jak beta ma około 1000. Także jedyne co możesz teraz zrobić to pójść na badanie bety i sprawdzić czy rośnie prawidłowo, trzymam kciuki 🥰💗
 
Jeśli jest to kilka dni po przewidywanej @, to bardzo słaby ten wynik.
Jedyna szansa, że owu się przesunęła, ale z tego co piszesz nie masz dobrej historii położniczej.
W terminie @ teoretycznie powinien być wynik 3-cyfrowy.
 
Jeśli jest to kilka dni po przewidywanej @, to bardzo słaby ten wynik.
Jedyna szansa, że owu się przesunęła, ale z tego co piszesz nie masz dobrej historii położniczej.
W terminie @ teoretycznie powinien być wynik 3-cyfrowy.
A może to plamienie o którym pisze autorka to było implantacyjne i dopiero po około 48 h zaczął się wydzielać hormon? Ja bym poszła w ta stronę, ze to późne zagnieżdżenie i stosunkowo mało jeszcze beta urosła
 
Jeśli jest to kilka dni po przewidywanej @, to bardzo słaby ten wynik.
Jedyna szansa, że owu się przesunęła, ale z tego co piszesz nie masz dobrej historii położniczej.
W terminie @ teoretycznie powinien być wynik 3-cyfrowy.
jestem 2 dni po spodziewanej @, jutro powtorzę bete moze to rozjasni sytuacje😒
 
Też pierwsze co pomyślałam, że to plamienie to pewnie implantacyjne. Tak naprawdę jeśli cykl nie był monitorowany to nie wiadomo kiedy była owulacja, zatem niska beta po terminie miesiączki nie musi oznaczać, że coś jest nie tak. Może zwyczajnie później miałaś owulację i ciąża jest bardzo młodziutka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
jestem 2 dni po spodziewanej @, jutro powtorzę bete moze to rozjasni sytuacje😒
No to 2 dni a kilka dni to roznica jest. Powtorz jutro bete i bedzie wiadomo. Mozesz przy okazji rowniez zrobic progesteron. W tygodniu wizyta troche za szybko, ale moze lekarz jakies leki Ci zleci ze względu na Twoją historię.
Trzymam kciuki.
 
Do góry