reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade

Bardzo słusznie, Twoje zdrowie i spokój jest teraz najważniejsze, ale naprawdę nie przekreślaj jescze tej ciąży. Nawet przy ekstra przyrostach beta dziś mogła mieć maksymalnie z 500 i naprawdę nie było szans czegokolwiek zobaczyć. Wierzę, że ta historia ma dobre zakończenie[emoji8]
Pisz koniecznie jak tylko będziesz miała wyniki, albo pytania czy cokolwiek
dziekuje za wsparcie
 
reklama
No ten przyrost jest słaby. Na tym etapie ciąży powinien być większy. Natomiast nic dziwnego, że na usg nic nie było widać bo przy takich wartościach to może za jakieś 6 dni cos by było widać.
A jak progesteron?
Ja bym nie brała tego dupka
Musze zadzwonic do tej ginekolog i zapytac co dalej [emoji17]
 
Nie badalam,udam sie dzis do szpitala,moze cos sie wyjasni😔 boje sie ze nie ma szansy na normalną ciążę i znow bede przechodzic przez to co ostatnio😔
 
Trzymam za Ciebie kciuki. Myślę, że zgłoszenie się do szpitala jest słuszną decyzja.
Ja pewnie nie nastawiałaby się na zdrowa ciążę przy takich wartościach, ale cuda się zdarzają.
Najważniejsze żebyś była bezpieczna
Nie badalam,udam sie dzis do szpitala,moze cos sie wyjasni[emoji17] boje sie ze nie ma szansy na normalną ciążę i znow bede przechodzic przez to co ostatnio[emoji17]
 
reklama
Dzwonilam teraz do tej mojej ginekolog i jak jej podalam wynik to stwierdzila ze jesli nie mam boli i nie krawawie to nie ma sensu jechac do szpitala ew jesli gorzej sie poczuje a w poniedzialek mam pojsc na usg do niej... stwierdzila ze skoro rosnie beta powoli to mozliwe ze zaszlam w normalna ciaze tylko na razie nic jeszcze nie widac,jestem tak skolowana ze sama nie wiem co mam robic🙄
 
Do góry