reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prosze o porade

Jeśli jest to kilka dni po przewidywanej @, to bardzo słaby ten wynik.
Jedyna szansa, że owu się przesunęła, ale z tego co piszesz nie masz dobrej historii położniczej.
W terminie @ teoretycznie powinien być wynik 3-cyfrowy.
Niekoniecznie ja w terminach @ miałam raz 30, raz 20... A w tej ciąży 3 dni po terminie @ miałam wynik 700 😱
Przy tych rozwijała się z tego prawidłowa (mniej więcej) ciąża - czekam na finał aktualnej ciąży... Zakończenia były różne (wcześniactwa wynikały z innych przyczyn, niż beta na starcie), ale fakt beta 12 kilka dni po terminie @ jest niezbyt optymistyczna, jedyna nadzieja na przesuniętą owulację... Samo plamienie też nie wróży nic dobrego - mogłaś wyłapać biochemiczna...

Sprawdź przyrost i daj znać jaki masz wynik.
 
reklama
Jeśli jest to kilka dni po przewidywanej @, to bardzo słaby ten wynik.
Jedyna szansa, że owu się przesunęła, ale z tego co piszesz nie masz dobrej historii położniczej.
W terminie @ teoretycznie powinien być wynik 3-cyfrowy.
Teoretycznie tak ale ja w dniu spodziewanej miesiączki mialam podobną bhcg. I obecnie 31tc i wszystko jest w porządku. Wiec najlepiej po prostu sprawdzić przyrost po 48h🙂
 
reklama
Do góry