reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Majeczko, masz w sobie tyle walki... Nie ustawaj w niej! Modlimy się za Ciebie i jesteśmy przy Tobie myślami - w dzień i w nocy.
Moniko i Marcinie, wszystko się ułoży, Maja Was nie zostawi. Potrzebujecie się nawzajem.
Wszystko będzie dobrze. Aniele Boży - mój i Kubusia - trwaj przy Mai. Otocz ją opieką i pomóż jej wrócić do zdrowia!

Ściskam Was MMM!!!
 
reklama
co za cdna wiadomosc :-D wierze ze bedzie dobrze ze ta noc byla kryzysem i Majusia go pokonala...apewno teraz bedzie lepiej...:-D

Moniko ..przeczytalam Twoje wiadomosci z wstrzymanym tchem:-)podziwiam was i wierze w wasza trijke ...jestescie silny i wspieracie sie...Maja to silna dziewczynka da rade ..:-)
 
Dziękujemy Moniu za wiadomości:-),

a Maja jest naprawdę silną dziewczynką i da radę...:tak:
 
Hej,ale bałam się tu zajrzeć,też w nocy myślałam o Majeczce...
Ale dała radę.Będzie dobrze, Monika,zobaczysz,macie dzielną córeczkę !!!
Trzymamy kciuki.Jeszcze troszkę i będzie dobrze...
Dobrze,że Wojtalik już wraca pojutrze.
Trzymajcie się.Buziaki.Paaaaaaaaaaaa.
 
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:da radę:tak::tak::tak::tak: to najdzielniejsza rodzinka jaką znam:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
To tylko chwilowe załamanie, spadek sił....Ale Majeczka zbierze wszystkie siły i jeszcze nam wszystkim pokaże gdzie raki zimują:-D;-)
 
Majeczko kochana, wierzymy w pokłady Twoich sił, już tyle razy zaskoczyłaś nas swoją siłą walki. Kochanie modlimy się cały czas za Twoje zdrówko, DASZ RADĘ, wierzymy w to głęboko. I czekamy na kolejne wieści po 16
 
O ludzie!
Myslalam,ze nie doczytam do konca! Tak sie poryczalam,ze masakra! :-( :-( :-(


MAJECZKO - KWIATKU!
WALCZ DZIELNIE! WALCZ! BLAGAM CIE KOCHANA!
NIE PODDAWAJ SIE!
WYTRZYMAJ!
JESZCZE TROSZKE,PROSZE...​
 
Czesc dziewczyny jestem dopiero teraz bo troche napiety plan mialam a rano jeszcze do kosciola poszlam...............a nie bylam juz hoho.............mam andzieje z e Bog mnie wyslucha:zawstydzona/y:
Ciesze sie ze wiesci sa choc troszke optymistyczne.........moze to tylko maly kryzys i teraz bedzie juz dobrze .wierze gleboko w to ze sie uda bo musi sie udac!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Stabilnie... to teraz najważniejsze, byle nie gorzej. Trochę odetchnęłam, ale boję się cieszyć za wcześnie.
Majeczko, dasz radę, jak nie Ty to kto...;-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry