reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Jako oliwka mała pod wysokim sadem
Idzie z ziemie ku górze macierzyńskim śladem,
Jeszcze ani gałązek, ani listków rodząc,
Sama tylko dopiro szczupłym prątkiem wschodząc:
Tę jesli, ostre ciernie lub rodne pokrzywy
Uprzątając, sadownik podciął ukwapliwy,
Mdleje zaraz, a zbywszy siły przyrodzonej,
Upada przed nogami matki ulubionej -
...
Przed oczyma rodziców swoich rostąc, mało
Od ziemie się co wznióswszy, duchem zaraźliwym
Srogiej Śmierci otchniona, rodzicom troskliwym
U nóg martwa upadła. O zła Persefono,
Mogłażeś tak wielu łzam dać upłynąć płono?

Z WYRAZAMI OGROMNEGO ŻALU, SMUTKU, PŁACZU
I JEDNOŚCI Z RODZICAMI MAJECZKI

[*]
CENIĄC JESZCZE BARDZIEJ ME ISTOTY KOCHANE
WYSYŁAM SWE MODŁY KU NIEBU BY UKOIŁY MAŁEGO ANIOŁKA,
KTÓRY DO WSZYSTKICH DOBRYCH PRZYBYŁ

HANIA Z RODZINĄ
 
reklama
dziś już nie ryczę...
lecą łzy, ale już nie tak jak wczoraj...
na spacerze zaczepiły mnie dziewczyny ze Światków Jehowy... jedna z nich przeczytała mi fragment o życiu wiecznym w Jezusie Chrystusie i spytała czy wiem, co to oznacza...
wiem... powiedziałam jej, że coś tak pięknego, czego nie możemy sobie wyobrazić i miałam przed oczyma Majeczkę... pół godziny spacerowałam wokół stadionu i modliłam się... przestał padać deszcz, za.świeciło słońce...
w trakcie modlitwy dotarło do mnie, że to właśnie był cud, że tak się stało...
o wadzie serduszka było wiadomo już przed urodzeniem...
Monika, jak dobrze pamiętam, wątpiła wtedy w istnienie Boga...
a teraz... Majunia przeżyła roczek, pokazała jak silny może być człowiek, a Mońcik uwierzyła w moc Pana i dzięki tej wierze nie załamie się, bo ma w Bogu oparcie, jak byłoby bez tej wiary? myślę, że dużo ciężej:-(... wierzę, że to Bóg postawił na ich drodze prof. Wojtalika, bo czy Maja wytrwałaby do wyjazdu do Stanów? nie wiemy:no:
teraz jestem pewna, że Maja z Oliwką bawią się radosne u Tatusia Niebieskiego, a On się troszczy o wspaniałych rodziców dziewczynek
w życiu Moniki i Marcina zaświeci jeszcze słońce... czuję to...

Majeczce już nie możemy pomóc, ale pomyślałam, że możemy złożyć się na wieniec, a resztę przekazać na leczenie innych dzieciątek (Zosi, Malwinki... chrych dzieci jest dużo... za dużo:-() lub pawilon prof. Wojtalika
pamiętając także o 1% podatku
 
Majeczce już nie możemy pomóc, ale pomyślałam, że możemy złożyć się na wieniec, a resztę przekazać na leczenie innych dzieciątek (Zosi, Malwinki... chrych dzieci jest dużo... za dużo:-() lub pawilon prof. Wojtalika
pamiętając także o 1% podatku
właśnie! Święte słowa. Wiem, że jest Wam smutno, bo miałyście okazję dobrze poznać historię Mai i w pewnym sensie byc przy niej cały czas. Mnie też odejście Mai telepnęło, ale nie zapominajcie jednak, że takich dzieci jak Maja jest mnóstwo i tak samo cierpiących rodziców. Może póki czas, to pomóżmy innym dzieciom nie zapominając o Mai.
 
Moniko, chyle przed Tobą czoła... nie wiem co napisać jestem tak bardzo poruszona siłą Twojej miłości i mądrości. Wierzę, że Pan da Wam siłę, że już ją daje - mam nadzieję - będę się za Was modlić.
 
Moniko, chyle przed Tobą czoła... nie wiem co napisać jestem tak bardzo poruszona siłą Twojej miłości i mądrości. Wierzę, że Pan da Wam siłę, że już ją daje - mam nadzieję - będę się za Was modlić.
Zgadzam się w zupełności. Dodam tylko, ze chyba nigdy nie spotkałam kogoś tak silnego jak Ty. Nigdy nie zapomnę historii bohaterskiej Majeczki i Twojej.
 
O Boże... nieee, tylko nie to. Płaczę. Wczoraj nie zajrzałam tutaj. Dziś, pełna nadziei, że Maja bez respiratora, czytam i... nie wierzę. :no2::no2::no2:

Składam Wam kochani najszersze wyrazy współczucia.

[*]
[*]
[*] Dla Majeczki, Aniołeczka kochanego.

Rozkochałaś nas w sobie maleńka.
 
madzia, moze zgodziłabys sie podac swój nr konta, na które mogłybysmy wplacac pieniązki na wieniec dla Mai?? Pisałas, ze jedziesz na pogrzeb, wiec moze mogłabys zamówic wieniec od e-cioteczek?
 
madzia, moze zgodziłabys sie podac swój nr konta, na które mogłybysmy wplacac pieniązki na wieniec dla Mai?? Pisałas, ze jedziesz na pogrzeb, wiec moze mogłabys zamówic wieniec od e-cioteczek?

Ja tez chetnie chociaz tyle zrobie dla MMM .... :-:)-:)-(
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry