reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam!
I ja życzę Wam kobietki wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta

Haniu, a Tobie też życzę dwóch pasków na teście:-)

Pozdrawiam gorąco
Ilona

(*) Maju pamiętam...
 
I ja Wam życzę wszystkiego dobrego!!!!!

Poryczałam sie znowu.............. Majeczko (*)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przepraszam:sorry2:
 
A ja się obijałam prawie dwa dni od kompa... :) Dziś tylko na chwilkę, bo zaraz wyjeżdżamy z Mężem z domku na parę godzin. :))
Dziewczyny z okazji Dnia Kobiet spóźnione, ale szczere życzonka!!! Słoneczka życzę, takiego pięknego jak u nas!!!!
Monia wracaj, bo tutaj pogoda na maksa!! ;))
Baw się dobrze i ucałuj Dorotę i Jej całą Rodzinę!!!
 
Hej!
Jak zamawiałam mszę to byłam trochę nie zadowolona, że taki odległy termin (pierwszy wolny) ale jak usłyszałam dzisiejsza ewangelię to... no cóż brak mi słów :tak:
Pozdrawiam i pamietam...
 
Witam w poniedziałkowy ranek!!!
Coś mało piszecie Dziewczyny, ale ja sama również nie spisałam się przez weekend... Jakoś tak ochoty zabrakło aby wogóle komputer włączyć. Po całym tygodniu siedzenia trzeba również zrobić małą pauzę. ;)
Piękny dzień nam się zapowiada!!! Życzę Wszystkim takiego słonka jak u nas!!!
 
reklama
Witam wszystkie e-cioteczki !!!!:-):-)
Mi też się zapowiada piękny dzionek !!!:-D:-D
Słońce świeci od razu chce się żyć ale i trzeba wziąść do pracy w domu ogrom roboty
Trzeba okna umyć firanki poprać święta tuz tuż a ja mieszkanie mam zapuszczone!!:szok:
życzę wszystkim miłego dnia !:happy2:
Monia i jak na goścince ?:confused:
Doris pozdrawiam was i proszę ucałować dziewczynki od cioteczki z BB !!!!:-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry