reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeczytajcie to - umarła część mnie

Przeczytałam i .......... jestem przerażona tymbardziej że za 52 dni rodze w UK.
I juz mam obawy ze ja ich tam wszystkich powybijam !!!!!
Współczuje Ci całym sercem.... kochana i nie poddawaj się .:-(
 
reklama
łzy cisna sie do oczu...tak bardzo Ci współczuje...myślę, że każda matka czuje Twój ból...trzymaj się Kochana i miej siłę na walkę..
 
Blackfoka jak przeczytałam twój post to mnie zmrozilo!! Bardzo Ci kochanie współczuje:-( ale nie odpuszczaj!
Dobrze wiem jaka tam jest opieka jesli chodzi o ciąże bo tam poronilam i po wszystkim nawet nie zobaczyłam lekarza a co dopiero jesli chodzi o usg:no:

Jestem z Tobą i zapalam
[*] dla Twojego Aniołka
 
Dopiero tutaj trafiłam i nie mogę po przeczytaniu tego wszystkiego nie napisać kilku słów od siebie...Sama rodzę w UK za ok 10 tygodni i aż łzy same do oczu napływają jak czytam takie rzeczy...
Współczuję ogromnie...i trzymam kciuki aby czas okazała się lekarzem i złagodził Twój ból...Ogromna tragedia...ale mam nadzieję, że się nie poddałaś i walczyłaś o sprawiedliwość. A może już udało się ukarać sprawców tej tragedii??
Pozdrawiam i współczuję
 
Współczuje Wam z całego serca. Kurcze takie historie to tylko filmach... Znowu zawinił człowiek... Walczcie o swoje i o sprawiedliwość.......... Jeszcze raz współczuje. Trzymajcie się cieplutko. pozdrawiam i wieże ze znajdziecie sprawiedliwość a winni zostaną ukarani(*)(*)
 
Bardzo Ci współczuje ale pare rzeczy mi sie w Twojej historii nie zgadza.Pewnie zaraz dostane op...l od reszty ale mieszkam w UK pare lat i wiem że jeżeli chodzi o rodzenie dzieci to tutaj nikt nikogo do niczego nie zmusza to był Twój wybór.Wiem że Cie to zaboli ale ja na opieke tutaj nie moge narzekac.Opiasła bym swoją historie ale mysle ze to nie ma sensu.Tutaj poroniłam 2 razy i to tutajsi lekarze pomogli mi że obecnie nosze pod sercem fikajace malenistwo.
[*] dla Twojego Aniołeczka.
 
reklama
Blackfoka dla Twojego Aniołka (*)

Motylku
myślę że nikt Cię tutaj nie op... To straszne co przeczytałam i myślę że zgodzisz się ze mną że masz szczęście trafiając na cudowną opiekę w UK tak jak ja miałam szczęście trafiając na taką w Polsce. Kiedy czytam o tym co zdarza się dziewczynom w szpitalach w Polsce wprost nie mogę uwierzyć!!! bo ja miałam cudowną opiekę i wszelkie zrozumienie. Ale niestety nie zawsze tak jest -my miałyśmy szczęście...
 
Do góry