reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na papki

reklama
Witam,


i ja poprosze o przepisy na papki: amiville@onet.eu




moja córeczka ma 5 miesiecy i 2 tygodnie; powoli przygotowuje sie do rozszerzania diety, do tej pory jest na maminym mleczku




pozdrawiam
 
Witam drogie panie!
Mam 3 dzieci - Cela - 8 lat, Hela - 4 lata i Michał - 4 miesiące.
W Polsce nie produkuje się słoiczków z bananami od 5 miesiąca (po czwartym) w na przykład we Włoszech tak. Zastanawiam się jak można by tego banana spreparować, żeby go podać dziecku. To samo z jabłkiem, czytałem, że pieczone od 10 miesiąca - czy to możliwe? Boję się dać starte surowe, bo to chyba za wcześnie. Więc na razie maluch je jabłko, marchewkę, banana z maliną ze słoiczka.
Mój syn ma chyba alergię na mleko ( u tak małych dzieci trudno to zdiagnozować), przeszliśmy już z NAN-a na Bebilon pepti, a teraz je nutramigen zagęszczany nutritonem bo ma refluks fiziologiczny. Często zdarza mu się chlusnąć po jedzeniu, ale po marchewce, bananie i innych warzywach mniej chlusta. Gdyby ktoś miał jakieś fajne przepisy na jedzonko dla dziecka i chciałby się z nimi podzielić to będę wdzięczny.
Pozdrawiam
mój mail: MisioWAW@interia.pl
 
reklama
Do góry