reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy na papki

reklama
cześć, dołącze do listy chętnych bo kończą mi się pomysły...mój mały je NUTRAMIGEN więc szczególnie wdzięczna będę za przepisy dla małych alergików
pozdrawiam
mój mail : renata.rajca@wp.pl
 
Ewcia81 dokładnie od tej samej zupki ( marchew,seler, pietruszka) zaczęłam rozszerzać dietę Lewka, stopniowo dodawałam inne warzywa.
Często mu zapiekam jabłuszka, są przepyszne! bardzo mu smakują, daję mu je do kaszki albo same, jako deserek. Staram się nie dosładzać, narazie mu i takie smakują:-)
tatacelihelimiśka pieczone jabłka daję synkowi od 7 miesiąca! nic się nie działo, a też mieliśmy problem z brzuszkiem i byliśmy na Nutramigenie..zawsze można odrobinkę dać i zobaczyć reakcję
 
reklama
witam ja tez daje córeczce nutramigen i jemy narzie zupke sama otuje dynia i ziemniak + trochę marchewki, czasem daje jej jabłko z bananem ze sloiczka i chcialabym wprowdzic jej jakies inne warzywa orienyujecie sie co moze jesc a ma 5 miesiecy skonczone. Chętnie przyjmę przepisy mój mail pazurek1@tlen.pl
 
Do góry