reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przepisy,prawo itp....

Tirli

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Luty 2008
Postów
394
Miasto
Trójmiasto
Pomyślałam że warto założyć
czasami zdarza się sytuacja że mamy problem np w pracy i nie wiemy co na to przepisy mam nadzieje że mamy które mają większe doświadczenie pomogą tym które się gubią w tych wszystkich zawiłościach;-)
Buziaczki!!!
 
reklama
Witam!!
mam nadzieje że nie zagmatwam sprawy za bardzo i ze ktoś będzie w stanie mi pomóc a wiec:
w chwili obecnej jestem na stażu z urzędu pracy od sierpnia będę miała umowę na cały etat (szefowa chce pokazać jaka to ona dobra)a we wrześniu mam iść na L4 ale jednocześnie pracować bo ona twierdzi ze ten pierwszy miesiąc L4 ona mi płaci a potem dopiero zus a ona chce uniknąć płacenia za pracownika którego nie ma twierdzi też ze za pierwszy miesiąc macierzyńskiego tez płaci ona a dopiero potem zus chciłla bym sie dowiedzieć czy to prawda a poza tym nie chce brać L4 kosztem maciezyńskiego pomóżcie :-(
 
wiem ze nie moge pracowac tylko ze mja szefowa kombinuje jak sie da bo nie chce placic osobie ktorej nie ma a tak ona mi placi a ja pracuje :wściekła/y:
jak dla mnie to ja sie czuje rewelacyjnie i moge chodzic do pracy do samego konca tylko nie wiem czy psychicznie bedzie mi sie chcialo ja znosic:crazy: a poza tym podejzewam ze ona chce zenym miala l4 kosztem macierzynskiego zebym szybciej wrocila do pracy juz nawet uslyszalam propozycje ze jak bede chciala wrocic wczesniej to bede mogla sobie dorobic do macierzynskiego:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tirli - Kaka ma rację - będąc na L4 nie można pracować.
Qrcze co za wyzyskująca baba z tej Twojej szefowej.
Jak to nie chce się jej płacić jak jesteś na L4 - łaski nie robi a Tobie się należy.
Wiesz jeśli ZUS się dowie, że pracujesz podczas zwolnienia to będą nieprzyjemności.
A PIP też pewnikiem miałby coś do powiedzenia.
Tirli chciałabym pomóc, ale nie wiem jak.
 
Do góry