reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przeżyć żałobę ...

Kochanie Kobiety!
dziękuję za liczne odpowiedzi, słowa wsparcia.
czas goi rany ... jednak na zawsze każda z nas pozostanie Mamą swoich Aniołków.
w szpitalu płakałam, że nie chce kolejnej ciąży, kolejnych starań. teraz jak najszybciej chciałabym tulić pulchnego niemowlaka w ramionach. okazuje się że jednak długa droga przede mną i mężem. nasz lekarz rozłożył ręce na naszą sytuacje ... jednak mam nadzieję, że nasza historia kiedyś zakończy się szczęściem.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@cisza04042018 a skad jestes? Moze znajdziemy wspolnie jakies rozwiazanie. Lekarze moga rozkladac rece. Na szczescie nie oni o tym decyduja. Wiem co mowie, bo mi wprost mowili, ze dzieci miec nie bede. Owszem 2razy poronilam i pamietam moje Aniolki, ale tez 2razy urodzilam i ciesze sie moimi dzieciaczkami, wszystkimi. Kiedys dowiedza sie, ze bylo ich czworo. Razem z M czesto wspominamy nasze dzieciaczki. One wszystkie z nami zyja. Uda sie, zobaczysz, byles Ty sama walczyla az do konca. Powodzenia
 
Kochanie Kobiety!
dziękuję za liczne odpowiedzi, słowa wsparcia.
czas goi rany ... jednak na zawsze każda z nas pozostanie Mamą swoich Aniołków.
w szpitalu płakałam, że nie chce kolejnej ciąży, kolejnych starań. teraz jak najszybciej chciałabym tulić pulchnego niemowlaka w ramionach. okazuje się że jednak długa droga przede mną i mężem. nasz lekarz rozłożył ręce na naszą sytuacje ... jednak mam nadzieję, że nasza historia kiedyś zakończy się szczęściem.
Dużo czasu minęło już od Twojego wpisu i chciałam dopytać jak u Ciebie?
 
Do góry