reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przydatne linki

reklama
Zanim nie będziecie zmywać kremu z brodawek, proponuję spróbować, jak smakuje! Może być z mlekiem, żeby zobaczyć, co poczuje dziecko [emoji16]
Dziecko nie czuje tak jak my- ja tam bym swego mleka nie przełknęła, ale mąż i owszem:cool2: maśc o tyle fajna, że większośc pozostałych trzeba zmyć, a mnie się nie chce tańcowac między sypialnią i łazienką
 
Maui lanomaść ziaja to tez lanolina, tyle, ze Tańsza. Ja chyba spróbuję najpierw tej. Madela super się sprawdzała jako jedyna, ale też dużo jej szlo.
 
Stosunek ceny (150 zl) do ilosci uzywania i momentow gdy to sie faktycznie przyda jak da mnie przemawia na zdecydowanie nie. Lepiej dolozyc 50 zl i kupic chuste do noszenia, z ktora mozna tez to zrobic :)
 
reklama
Do góry