reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyjmowanie Duphaston

reklama
Ostatni okres miałam 2.01 wczoraj tj. 12.01 byłam na wizycie. Lekarz napisała mi że to 10 dzień cyklu . A nie powinna wpisać że 11ty?.
1 dc zaczyna się liczyć kiedy krwawisz żywą krwią. Nie może to być plamienie. Wpływ ma też no pora,rano czy wieczorem. Może stąd policzyła,że to 10 dc. Albo po prostu się pomyliła.
 
No właśnie! Podkręciła mi w głowie nie doprecyzowała ile brać ten lek
A masz jakiś doświadczenia z tym lekiem. Jakie jest po nim libido i ogólne samopoczucie?
Nie mam w sumie bo ja ostatecznie go nie wzięłam na wyregulowanie cyklu. To była moja jednorazowa wizyta u tej gin, która mi to zaproponowała ale nie skorzystałam z tego. Poszłam do innej gin i zaczęłyśmy od razu stymulacje.
 
Nie wiem, jak to jest z regulacją cyklu, ja dostałam duphaston na niedomogę (plamiłam przed okresem), miałam sprawdzić testami owulacje a po niej brac właśnie po 1tabletce, do momentu pojawienia się okresu. Pierwszy cykl tła zrobiłam, w drugim nie badałam owulacji, tylko tak "na oko"- I w drugim cyklu zaszłam w ciążę, więc lek miałam podtrzymany. Dopytaj lekarza, bo ulotka i nasze historie to jedno, a jakiś zamysł na pewno był, w Twoim schemacie brania leku.
 
Witam, mam pytanie odnośnie duphastonu.
Brałam pierwszy raz na uregulowanie miesiączki. Od 16 dnia do 25 dnia cyklu. Tabletkę przyjmowałam rano. A 26 dnia cyklu na wieczór dostałam już okres. I to strasznie bolesny jak nigdy. Wcześniej miałam problem z miesiączką ponieważ nie pojawił się od trzech miesięcy, za to miałam ciągle plamienia, na zmianę z infekcjami
Zaznaczę, że mialam wysoka prolaktynę i do tego mam policystyczne jajniki.
Staramy się o dziecko od sierpnia 2021.
 
reklama
Witam, mam pytanie odnośnie duphastonu.
Brałam pierwszy raz na uregulowanie miesiączki. Od 16 dnia do 25 dnia cyklu. Tabletkę przyjmowałam rano. A 26 dnia cyklu na wieczór dostałam już okres. I to strasznie bolesny jak nigdy. Wcześniej miałam problem z miesiączką ponieważ nie pojawił się od trzech miesięcy, za to miałam ciągle plamienia, na zmianę z infekcjami
Zaznaczę, że mialam wysoka prolaktynę i do tego mam policystyczne jajniki.
Staramy się o dziecko od sierpnia 2021.
A gdzie tu pytanie?
 
Do góry