reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost bhcg

pallulinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Grudzień 2018
Postów
16
Hej wszystkim! Proszę o poradę.... Tydzien temu robilam badanie beta hcg i bylo 3 684,00..a dzisiaj odebralam wyniki i dzisiaj jest 36 602,94..
Czy rosnie dobrze? Juz sama nie wiem.. Co myslec
 
reklama
Hej wszystkim! Proszę o poradę.... Tydzien temu robilam badanie beta hcg i bylo 3 684,00..a dzisiaj odebralam wyniki i dzisiaj jest 36 602,94..
Czy rosnie dobrze? Juz sama nie wiem.. Co myslec
Przyrost bety robi się w przeciągu 48h od pierwszego badania, tak ciężko jest obliczyć czy dobrze przyrasta. Jedynie co można stwierdzić to, że beta jest duża więc wydaje się być ok, ale nie jestem lekarzem i nie wiem czy jest odpowiednia do danego tygodnia ciąży
 
No i przy tak dużych wartościach jakie masz (w tysiącach) już się nie sprawdza przyrostu. Bo przy dużych wartościach przyrosty zwalniają i są indywidualne. Na tym etapie do oceny ciąży służy USG.
 
Do góry