reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Przepraszam,że wtrącam się na wątku listopadowym,ale jestem listopadówką 2009 i mam sentyment do tego miesiąca. Ja przez całą ciąże przytyłam 8 kg,a brzuch miałam duży...Synek urodził się zdrowy z wagą 3680 i 56 cm długości:)
 
reklama
zapytam lekarza nastepnym razem a co mi tam. Poki co urosł mi troszke brzuszek i piersi. Powiekszenia innych czesci ciala nie widze i moj Mezus tez a oglada mnie zawsze bardzo starannie :-) Jedne dziewczyny tyja, inne wrecz chudna na poczatku..Zobaczymy co bedzie dalej :-) Poki co jestem dobrej mysli i i wam tego zycze bo na zapas sie martwic nie ma sensu
 
no wlasnie tylko ja np w poniedzialek rano waze 56 a na wieczor 58,5 a we wtorek rano 56 a na wieczor 56,5 :D a w ciagu dnia jem tyle samo. Wiec nie mam pojecia od czego to zalezy i czemu tak jest. ale ogolnie to startowalam od 55 i jeszcze nigdy rano mi nie przekroczylo 56.5
 
no rzeczywiscie ;) a dziewczyny moze od razu dopisujcie ile macie w pasie ? ja wczoraj mialam na wieczor 83 pod pępkiem. To bylo moje pierwsze mierzenie wiec nie mam pojecia od ilu startowalam
 
ja mam ok. 1,5 do 2 kg na plusie:) wiecie co... przed ciążą wydawalo mi sie że to sie tak tyje i tyje:p nawet juz na początku....a tu jak widać każda funkcjonuje inaczej:)
 
reklama
Do góry