reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyrost wagi

Przed ciążą miała 68cm w pasie w biodrach 99 heh, w biuście 94cm, a teraz biodra zostały bez zmian, uda się zmniejszyły. Na chwilę obecną w pasie mam 82cm, a na wysokości pępka 91cm :szok: biust 100cm. Wagowo nic nie przybyło, ale to pewnie dlatego, że uda mi schodzą i robią się szczuplejsze.
 
reklama
No to póki co prowadzę :)
dziś rano się ważyłam wyszło 60,8kg (pierwszy raz w życiu przekroczyłam magiczną 60, ale podobno prawdziwa panika zaczyna się przed 70;p)
do tej pory przytyłam rowne 4kg
nie wiem ile mam w pasie i nie bede sie już mierzyć o tej porze:-D
 
NO to moja waga wystrzeliła do przodu...Przytyłam równe 4kg...Jestem w szoku bo tydzien temu było nadal 2kg ;) i jak stanęłam na wadze z wrażenia o mało z niej nie zleciałam ;). Z wyjściowych 51,5 waże 55,5kg ;).

A co do pomiarów w pasie...Nigdy nie mierzyłam pasa ani brzucha w ciązy...
Teraz moj brzuszek ma 86cm , biodra 93cm ;)-czyli tu zauważalna zmiana w cm z 89cm na 93cm ;).
Pasa (czyli rejon tuz pod brzuszkiem? ) chyba nie będę mierzyć bo nie wiem jaki jest sens, no chyba, że macie na myśli obwód brzuszka ;) to wymiary już podałam ;).
 
A ja jestem w szoku bo właśnie się zmierzyłam - kabelkiem, który potem przykładałam do takiej sztywnej miarki P. :-) i wyszło, że mój brzuszek to już 85 cm, czyli na pewno z 10cm więcej niż przed ciążą, a go wcale nie widać :-), biodra 95 cm, też przybyły 4 cm, piersi 93 - tu już mamy 5 cm. A waga dzisiaj rano 67,5 ale sądzę, że więcej tylko dlatego, że bardzo dużo na noc zjadłam i jutro będzie znowu 67.
 
o rany niezły temat to ja tu też będę przodować nie powiem ile ważę ale powiem że już 5 kg na plusie masakra, ale w pierwszej ciąży to też pobijałam rekordy bo aż wstyd się przyznać 20 kg miałam na plusie :wściekła/y:
 
phii też mi rekordy;) ja mam już 8kg na plusie:D i naprawdę nie wiem skąd się to bierze... idzie w uda, dupkę i gigantyczne cyce:) i brzuch się pojawił :tak:
Powtórzę się (bo już gdzieś pisałam) jem zdrowo, zero gazowanego, mało słodkiego, bardzo dużo ruchu i cyk waga leci do przodu:)
 
reklama
Ja przytyłam już ponad 7 prawie 8 czyli doganiam Cię Gosiek :D
Przed ciążą miałam niedowagę, a teraz każdy mówi, że się zrobiłam kuleczkowata.
Przed 45 a teraz 52 z hakiem :D
 
Do góry