reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

yesenia - właśnie o Glucosamine myślałam, na receptę nie wchodzi w grę, bo skąd ja wezmę receptę?, a to, co bez recepty, to mama mi kupi.
Wiesz ja jak się decydowałam na drugie dziecko, to miałam mieszane uczucia, ale jak to się mówi - trzeba spróbować i bez problemu udało się.

Liluu - myslę, ze te ząbki to już u Was lada dzień się pojawią, wtedy troszkę odetchniecie,

A mój łobuziak mały grandzi w łóżeczku i jakoś nie widać po nim, żeby był śpiący.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Yesenia glupot nie czytaj, słuchaj sie nas i swojej intuicji :-)

Katrina powaliłaś mnie tym tekstem :-) A synuś nieźle Ci urzęduje :-) Widzę jak nasza Gwiazda Lili :-)

edith...

dobra, zmykam spać :-) Dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
Rozia - młody leży, wierci się, bawi (właśnie kupacza walnął), ale już zaczyna się przytulać do pieluszki, to dobry znak.
Generalnie jest grzeczny, ale nie śpi - może rano trochę dłużej pośpi.
 
hej laseczki...:-):-)
zyje...wszystko ok...:-):-)
tylko jak zawsze cos..wczoraj mialam zakonczenie w przedszkolu, ,,0,,
a sie wszyscy naplakali:-):-) jakos tak wzruszajaco bylo:-):-)

yesenia- witaj...i tak jak dziewczyny mowia nie ma sie co przejmowac..

milego dnia...

jeszcze musze do szpitala dzwonic i umowic sie na badania genetyczne bo mam skierowanie ze wzgledu na wiek :-):-):-):-)
 
Witam w pochmurny dzionek ;-)


LiLuu przepysznie wygląda chlebek :tak:

Katrina potargałaś mi rajtki swoim tekstem o ch**u :-D:-D:-D ale co prawda to prawda :-p

Yesenia miłej pracy ;-)

Joasiu
jak się czujecie? :*


Mój Puzel jedzie dzisiaj na wyjazd z pracy integracyjno-szkoleniowy do Rzeszowa i mają wycieczkę do Lwowa (ileż można się integrować to nie wiem, bo jeżdżą co roku :-p) i wraca dopiero w niedzielę :szok: Takiemu to dobrze :-)

Miłego Dnia Babulce :-)
 
Heloł :tak:

ja nadal w dwupaku :-D:baffled: a myslałam ze cos ruszy,niedobrze mi

dzis leze spojenie to juz nie boli tylko nap..... tak ze chodzic nie moge :evil:,jak leze jest ok chociaz mały jak głową kręci to tez boli
no i w nocy przybierał takie pozycje ze juz sama nie wiem jak on to robi

co do włosków Paula,Rozia to moze pozniej wrzuce focie na g bo jestem ostatnio bardzo niefotogeniczna ( zresztą kiedykolwiek byłam :-D ? )

i ide z Szymkiem do lekarza zaraz kaszle smarka juz nie wiem co to !!! 4 tydzien






aaaaaaaaaaaaaaaa i sniło mi sie ze u nas to tak fajnie na wątku ze każda o każdą sie martwi a jak cos sie dzieje to jedna do drugiej eska pisze nawet z końca świata :-):tak: bardzo miły sen :tak:





Yesenia witaj a co do bąbla to ja za chwilę skończę 32 ;-) a pierwszys dzieć juz ma 9 lat :-D
 
reklama
Martuś to ja czekam na fotkę oczywiście :-)
A kiedy Szymon jedzie na tą kolonię?
A co do snu, no to trochę w nim nawet prawdy :tak:
Kochana już niedługo, dasz radę :* Trzymaj się
:-)
 
Do góry