reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

reklama
Dzień dobry :-)


Roza zaraz zerknę na małą Gwiazdeczkę :-) Może się nie wyspała?? My dziś do 9 spałyśmy :-)

Miłego dnia :-)
 
Rozia no sama nie wiem, na wieczór jest okropna... złosci sie , nie wiem o co jej chodzi. Wczoraj zjadlam też salaty i dzis rano heh polozna mowila ze moge juz sprobowac...

Teraz jest dobrze, pospala ponad dwie godz zjadla i dalej spi:-)
 
Witam

my dziś szaleliśmy na śniegu, na podwórku, mamy przy domu małą górkę..radochy co niemiara :p
wnioski: Mela na śnieg sika :p nie lubi :p drażni ją :p za to Mati śnieg lubi... za bardzo ;p siłą do domu trzeba go ściągać :rofl2:

Teraz dzieciaki się bawią, a ja walczę z fotkami ;)

Lori piękna strojnisia :)
Rozia gratki zębolka :)
u nas szał był między 7-8 miesiącem, 6 zębów się przebiło wtedy, a teraz chwilowy spokój :)
Paula oszty...to poszło monitorem, bo mnie też właśnie kaszel męczy masakrycznie :baffled: ale spoko, będziem żyć :p
no i tak tak...wasze ręce leeczą :)
Roza niestety maluszki często na wieczór bardziej jęczą, przeżywają cały dzień....pocieszenie jedynie że z tego wyrastają.

pozdrawiam babulce ;)
 
Truskafffka no u nas tez tak było z zębami, że wszysło 6 na raz i była cisza i teraz się tam coś pojawia :-)
A ze śniegiem u nas jest tak samo :-) Pierwsze zetknięcie: zaciekawienie,ale jak już zobaczyła co to, to jej się nie podoba i ma gdzieś :-)

Sylwia witamy witamy ;-) Co tam u Ciebie ?? Z nowości to w sumie Marysia jest z zaskoczonej ciąży ;-) A Ilonka będzie mieć 3 synka i chyba nie ma więcej wieści... Chyba,że o czymś zapomniałam, to dziewczyny dopiszą resztę ;-)
 
Witaj Rozia a u mnie bez zmian meczaca praca dom zabawa z maluchami i tak wkolo brak czasu dla siebie ;/
o marysi slyszalam z enpr ale o ilonce sie wlasnie dowiedzialam gratulacje 3 mali muszkieterowie :)
 
8271794200_1390675760.jpg6965145500_1389780627.jpg moj bond po kapieli ;p
 

Załączniki

  • 6965145500_1389780627.jpg
    6965145500_1389780627.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 56
  • 8271794200_1390675760.jpg
    8271794200_1390675760.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 35
reklama
Do góry