reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

hura hura hura :-D nareszcie w komplecie witam się z wami moje drogie co słychać u was?? ja teraz robię koszyczek ;d;d;d;d;d zobaczymy co mi z tego wyjdzie
pozdrawiam was serdecznie

PS Ale ja się za wami stęskniłam super pomysł z tym wątkiem
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej kochane!

ja juz u teściów więc melduje się z rana bo wiadomo ze w domu nadal bez netu. dziekuje katy za zaproszenie. w końcu czuje się jak w domu. bo w końcu same znajome buzie. musze teraz nadrobic co popisałyście i wracam do was.

karolcia poszukaj kukurydzy w słoiku. ponoć lepsze. bo o tych w puszcze też słyszałam
 
katy biore i mimo to brzuch robi swoje oj cos czuje ze babcia wyklepala ze na swieta sie rozpakuje ehh :(

ania ja tez zrobilam koszyczek a bynajmniej mial nim byc ale krochmal jakos nie chce go utwardzic probowalam juz wszystkiego tak wiec by nie zalamac sie naciagnelam robutke na koszyk wiklinowy heh
 
Katy :))
Malduje ze i ja dotarłam nawet nie masz pojecia jak sie cieszę
z WAMI zawsze razniej no i teraz normalnie mozna pisac :) o wszyyyyyystkim a nie tylko wózki i mam nadzieje ze tu jak zawsze kazda kazdą bedzie wspierac :-D
Ja dzis pierwszy dzien z domku wychodze jade na ryneczek kupic zonkilki i baźki moze zrobi sie na chwilke troszkę weselej

Pozdrawiam
 
Zzagubiona ja robię na sztywno za podstawę mam płytę cd :) i ścisłym ściegiem tak że jest sztywny
 
agnes- ja myślałam, że tylko ja mam takie fiksum dyrdum ;) o ile coli sobie nie odmawiam (za to nie piję wcale kawy) tak kukurydzę ograniczam.
U Ciebie na suwaczku już czwarte okienko!!! Ale fajnie- szybko zleciało...

małami- dobrze że jesteś. wszystkim nam brakowało tu tej starej dobrej atmosfery i dobrego klimatu. gdybym ja się za bardzo zagalopowała to mnie od razu do pionu proszę ustawić.
Kup dużo kwiatków, udekoruj dom i stół na święta- ja uwielbiam tak zielono żółte wydanie tych świąt. To tak optymistyczne kolory, że musze poprawić ci nastrój. nie wypytuję o Twoje samopoczucie i nie zapytam jak się czujesz, bo to najgorsze pytanie jakie można w takich chwilach zadać, więc zaciskam zęby i kciuki by wróciła do Ciebie dawna energia i siły witalne :))) Niech te święta będą Twoim osobistym zmartwychwstaniem Twojej dawnej siły i optymizmu!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jane no wlasnie przeciez dopiero co zaczal brac cos na wzmocnienie gwardii krolowej wiec poczekaj jeszcze troszke ale potem jak strzeli to ci oczy wyjda:-D i dzidzia bedzie murowana :tak:
Karolcia tutaj jest zasada ze musimy sie troszczyc o sibie nawzajem wiec jesli pojawi sie jakis samolubek to bedzie w klopotach
Agnes super ze i ty jestes :-)

O Malenka nasza tez jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Zzagubiona a moze jednak babcia sie myli , dzwonilas moze do lekarza co sie z brzuszkiem dzieje?

Nie wiem czy wy tez tak macie jakos czuje ze powialo optymizmem i nadzieja jakas we mnie wstapila:-D



Ja zmykam do sklepu bo pozniej nie bedzie zadnego wyboru z wedlin i jak wroce to sie melduje :-)
 
Ostatnia edycja:
no karolcia ja to w ogóle jestem dziwna. bo ja kawy nigdy w zyciu nie piłam, na cole nieraz się skuszę ale generalnie jakoś mi nie smakuję teraz. tak samo jak herbata która kiedyś piłam litrami. generalnie malo piję a lekarz kazał dużo. tak więc muszę się zmuszać. co do kukurydzy to ja tam wierze w to ze moze szkodzić i dlatego szukam w słoikach. moze to dziwne ale tak mam. a ja to specyficzna jestem co do jedzenia bo ja generalnie mało co lubie. i tylko swoje sprawdzone potrawy jem. ale jakos wyniki ok wiec sie nie przejmuję

kochane jedno pytanie. jak długo brać folik. bo jak byłam u endokrynologa to powiedziała ze juz odstawic tak więc nie biore od 3 dni a nie wiem czy dobrze.
 
Karolinko .....dobrze ze nie pytasz,sama muszę sie z tym uporac :tak: teraz wszystko jeszcze bardziej sie pozmieniało,ale koniec ten temat zamknięty
Jak bedzie zle sama napisze
Katy dobrze ze bedziesz pilnowac aby wszystko tu było jak nalezy :-D

Aniu jajka zakupie odpowiedniej wielkosci ;-)


Zmykam do później
 
reklama
Małami dziękuję bo tutaj nie ma dużych jajek :-D
dziewczynki jeszcze raz bardzo sie cieszę że mamy ten wątek i mam nadzieję ze powoli wszystkie nasze weteranki się tu pojawią
 
Do góry