jestem
Jezuuuuuuuuuu.........jak nie urodze po dzisiejszym dniu to pochodze sobie do terminu na bank
Od rana na nogach, najpierw ZUS, potem oddałam lapka do serwisu aby mi zobaczyli co w nim nie tak i wycenili ile by kosztowala naprawa - i jak drogo to mam w dupie i nie naprawie, bo chyba za biedronki.......takze czekam , jutro powinnam wiedziec co i jak z nim i ile by wyniosla naprawa
Potem jeszcze z mamuska polazilam po sklepach, do domu piechota ciagle pod góre !!!

mamuska mi pomyła okna i poprała firanki, nasprzatałysmy sie jak glupie i padlam......wlasnie siadlam i jem dopiero obiad , od rana nie mialam kiedy usciąść


masakra jednym slowem !!!!!!!!!!!!!!!!!! nogi to mi w dupe w chodzą

no ale w domciu mam błysk ;-) :-) :-)
Wiadomosc od Rozi ( teraz pisała)
W sumie sie niczego nie dowiedziala, dostała skierowanie do poradni patologii ciązy i tam jej zrobia badania,,,musi sie tam zapisac i umówic !!!!!!!!
piateczka - dziekuje....... za smska ;-) jak widac jeszcze nie na porodówce !!!!!!!!!!!!
Agnes no i jak fajne te buteleczki prawda ???????????? glukoza OK ;-)