P
piąteczka
Gość
poczytałam i zapomniałam...........
ilonka roszpunka macie jeszcze chwilę no ale teraz to już lada dzień
katy łowy jak zawsze udane! i nie uciekaj bo później się na eski do uk musimy wykosztować coby sprawdzić czy wszystko ok
milena a Ty już masz wszystko dla małej?
reszty nie pamiętam bo gdybym była księżniczką to bym powiedziała, że jestem po ataku migreny , a mnie po prostu łeb na..........ał. Ale już lepiej
ilonka roszpunka macie jeszcze chwilę no ale teraz to już lada dzień
katy łowy jak zawsze udane! i nie uciekaj bo później się na eski do uk musimy wykosztować coby sprawdzić czy wszystko ok
milena a Ty już masz wszystko dla małej?
reszty nie pamiętam bo gdybym była księżniczką to bym powiedziała, że jestem po ataku migreny , a mnie po prostu łeb na..........ał. Ale już lepiej





ale mamy jeszcze czas aby ich wyszkolic hehe :-) no i teraz wiadomo dlaczego Ty taka chudzinka w tej ciązy - bo potrafisz sobie odmówić jedzonka o tej godzinie .....ja czasem po 22 jeszcze nurkuje w lodówce 