reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Losiczka witaj kochana dobrze że tu jesteś tęskniliśmy za tobą :*:**:*:
zzagubiona masakra jakaś z tą ciążą :( tak mi przykro kochanie
 
reklama
Losiczko- wiesz co ja myślę? każda z nas ma swoje kłopoty i swoje zmartienia mniejsze i wieksze. Każda z nas czasem potrzebuje czasu by sie uporać z czymś. Każda musi swoja ilość łez wylać nim znów nabierze powietrza w płuca i stwierdzi, że można iść dalej.
Wierzę, że wśród tych, które z całego serduszka życzą Tobie jak najlepiej szybciej odnajdziesz spokój i to co w Tobie było najcenniejsze- chęć do życia.
 
Losiczko jak fajnie,że jesteś :-):-):-) MAm nadzieję,że będziesz do nas zaglądać:) Bardzo tęsknimy za Twoją dobrą duszyczką :-)

Zagubiona ja słyszałam,że paska też nie można nosić ze względu na pepowine :) No takie rzeczy tylko w Erze :)

Ilonko nie przejmuj sie głupotami. Nie upijasz sie do nieprzytomności. Ba! Nawet całego tego piwa nie pijesz... Lekarz wie co robi, więc nie przesadzajmy.
 
Dziekuje dziewczynki. Zawsze wiedzialam ze jestescie naj cudowniejszymi kobietami w moim zyciu!!!!!!!! Nie weszlam tu zeby plakac,zbieram sie do zycia jak moge. Musze troszke zadbac o siebie bo juz sama sobie sie nie podobam:-(. Z chudlam przybylo mi siwych wlosow:-(. Kolezanka wykupila mi wyzyte u fryzjera ale narazie nie mam jeszcze nastroju.

Ilonko gratuluje synka

Karolciu tobie coreczki( mialam racje :tak:) .

Zycie toczy sie dalej kolejne doswiadczenie za mna. Moze i dla mnie jeszcze kiedys zaswieci sloneczko.
 
losiczko pamiętaj ze po każdej burzy wychodzi słoneczko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i tak samo bedzie w Twoim przypadku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Masz super męza , chłopaków, dla których warto żyć, choć łatwo nie jest WIEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Losiczko- miałaś rację, oj miałaś- będzie Jagoda i mam nadzieję, że nie urosną jej już jajka ;)
Dobrze, że wracasz... Minął już ten trudny czas pełen łez, bólu, cierpienia i smutku... A słoneczko? Przecież już świeci na niebie, a w Twoim życiu zaświeci jeśli tylko mu pozwolisz tam zajrzeć. :)
Przypomniał mi się wiersz mojego ulubionego wierszo"klety":
"kiedy Bóg drzwi zamyka to otwiera okno"

czasem trzeba zjejść tą cytrynę z zaciśniętymi zębami i iść dalej by w końcu sięgnąć po słodka pomarańczę.

Tak się cieszę, że jesteś, bo bałam się już do Ciebie pisać...


Ilonko- Ty wyrodna matka? a ja wyrodna żona i synowa ;) pamiętasz co mi powiedział psycholog? że tylko ludzie którzy nie są egoistami są nudni!
ciekawe czy Twoja znajoma byłaby taka famfaramfam gdyby to ją męczyły te kamyki. Qrcze! Ja po śmierci teścia jak pojechałam do rodziców to pierwsze co zrobiłam to nalałam sobie lampeczkę wina. Nie przyznalam sie nikomu, żeby uniknąć tego typu komentarzy. Qrcze no... Maślanki, kefirów, i syropów też nie pij bo fermentują a to przeciez alkohol. Owoców też nie bo jak się wino w żoladku zrobi to ohoho....
 
reklama
losiczko słoneczko na pewno zaświeci i dla Ciebie. w końcu wiosna tuż, tuż... wiem że ci ciężko ale my kobiety jesteśmy silne i wiele potrafimy znieść. masz swoich chłopaków a oni na pewno wywołują uśmiech na twojej buzi.

karolinko i prawidłowe podejście. lampka wina nie zaszkodzi a hmorek jak może poprawić
 
Do góry