reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Widzę,że dzisiejszą aktywność wyczerpał fb :-)

A ja się muszę pochwalić, że ząbek nam się przebija... Chyba czwórka :-) Bo tak dalej jest :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Truskafffka skoro pomogły Ci nasze życzenia to powinnyśmy dostać order „Ręce które leczą” (te o których myślę, że działały przez TV) :-D
No nawet kaszlałam na monitor :sorry2: nie dało się tego opanować jak przyszedł atak- nawet myślałam, że mamy ksztuśca z Puzlem, bo objawy identyczne :baffled:

Katrina o żesz TY :szok: Stracha musieliście mieć niezłego... Ale najważniejsze, że już wszystko OK :tak:

Rozia gratki ząbka :-)

Lori jaka Lilusia jest cudna :-) nie mogę się napatrzeć :blink:


A wiecie co oglądam? Kogel-mogel :-p Muszę się odstresować po tak „imponującym” dniu :huh:
Chciałam zgłosić, że przez weekend będzie mnie mniej, bo jedziemy do domu mego ;-)

Miłego Wieczoru :*
 
Lori no właśnie poprawiłam, bo chodziło mi o 4 ;-) A dla Matiego dużo zdrówka, radości, super prezentów, udanej zabawy na obu imprezach i oby siostra mu za bardzo nie dokuczała ;-) Niech rośnie mały przystojniak :-) A Lilunia jest cudna :-)

Mnie tez będzie mnie, bo w niedzielę jadę na tydzień do mamy i tam tylko tel mi zostaje, bo lapek nie jest na chodzie niestety :-(
 
reklama
Do góry