reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle i obecne mamusie :)))

Hej Babulce!wiem,ze mnie wieki nie bylo,no i teraz tak z doskoku,ale na bierzaco Was czytam...a poza tym Facebook tez jest;)u mnie brak weny do pisania,zaganiana ciagle jestem,z pogody korzystamy...bo to nigdy nic nie wiadomo;)Kian konczy jutro 8 miesiecy,11 sierpnia zaplanowalismy chrzciny,no i robimy w restauracji,dzis przyszly zaproszenia;)no i w polowie pazdziernika niestety do pracy musze wracac,a tak nie chce....:(Kian jest wspanialym,wesolym chlopcem i jest bardzo grzeczny i mam nadzieje,ze mu sie w koncu ten zebol pierwszy do czwartku przebije;)gratuluje Nowych 3 Fasolinek:)Wam Dziewczynki Ciezaroweczki,tzn.Malej Mi,Lori i Ewirut spokojnej reszty ciazy:)Dzieciaczkom,tym Roczniaczkom Kubie i Antosiowi spoznione 100 lat:)a pozostalym Dzieciom i Wszystkim Mamom zdrowka:)))no i prosze o wiecej nowych Fasolek:)))a i do Ewirut chcialam napisac:Kochana,nie chce juz sie powtarzac,ale dla dobra Twojego i Malenstwa:olej babsztyla cieplym moczem;)moja tesciowa zaraz po porodzie mieszala sie,jak tylko mogla...a nawet nie mieszka z nami...na szczescie 100 km dalej,bombardowala mnie telefonami,z czasem nawet nie odbieralam,bo po co sie denerwowac;)jak Kian mial 3 tygodnie i do niej pojechalismy na weekend,to sie gapila jak karmilam i pytala,czy mi w ogole tam cos leci?!?to powiedzialam,ze w sumie to tylko powietrze...ale skoro dziecko przybiera na wadze,to chyba ok;)potem dzwonila codziennie i robila konferencje telefoniczna z cala jej rodzina...i komisja rodzinna stwierdzila,ze mam za malo pokarmu i powinnam jednak dokarmiac butelka:)parsknelam smiechem...i oswiadczylam,ze dopoki nie zmadrzeje,nie zobaczy,ani dziecka,ani mnie...byl poczatek listopada...wytrzymala zolza do kwietnia w ciszy,nie przeprosila,bo gdzie tam:(ale okazala skruche,wiec pozwolilam odwiedzic dziecko;)ale jak tylko cos zacznie,to mowie,ze ja mam na ten temat zupelnie inne zdanie i to,co ja robie,jest najlepsze:)od razu sie zamyka;)a i pyta sie mnie,jak ja to zrobilam,ze Kian bezcukrowo jest wychowywany i je te obrzydliwe sloiczki,ktore w ogole na nic nie smakuja?!?a ja na to:ze jestem od poczatku stanowcza...a ona...Aha;)bo mojemu M,to zabki jak wychodzily,to juz z dziurami:(bo ona mu zupki slodzila cukrem,zeby tylko zjadl biedak:(...tez mi dawala rady....ale sama nigdy nie karmila...i to chyba byj jej problem jedyny i zazdrosc...tak mi tez tesc powiedzial;)a tescia mam super;)no to tyle;)zycze Wam Wszystkim Milego Dnia:*a u mnie jutro na pewno @ zawita po raz 3 od porodu,oj pozegnalabym wstretna znowu pozegnala,gdzie pieprz rosnie;)ale za male mieszkanko na razie mamy niestety:(a jak cos,to nastepna przeprowadzke wolelibysmy juz na swoje wlasne,ale dopoki ja nie wroce do pracy na pelny etat,to mozemy sobie pomarzyc;)a to dopiero od pazdziernika 2014;)
pa pa Kobietki;)
 
reklama
A no i ogladalismy nawet w sobote fajne chalupki,takie 116 m juz by nam wystarczylo,ale musielibysmy choc z 15 tys.E chociaz na oplaty notarialne i wpisy do ksiag miec...wiec potrwa to troche jeszcze u nas;)Buzki:***
 
ewiru - sprzedawca mówiła że dobry przewijak, pokazywała jak sie go ewentualnie składa etc. W praktyce jak sie sprawuje to nie wiem bo koleżanka ma termin na lipiec :-p

biapl - ja ostatnio policzylam że jak bym dostała 1000 zł podwyżki do ręki to wtedy będzie mnie stać na kupno domu :-D ... no ale pomarzyć zawsze można :rofl2:

Malami - ja najprawdopodobniej odkupie maxi cosi od kolegi z pracy, tylko musze najpierw zobaczyc w jakim jest stanie

pamela - dobrze że już jesteś :) a jak tam staranka? ... przyszłaś w samą poę bo tu ostatnio jakiś mega płodny okres i laski mają dwie kreski od samego kichnięcia więc działaj ;-)
 
EWIRUT - tak jak mowia dziewczyny stanowczo postawic granice, swoja droga co za babsko :no:
Co do lozeczek ja tez preferuje drewniane, ale tym razem dla myszki kupilismy male lozeczko z kolyska i przystawka do naszego lozka i powiem Wam ze jestem bardzo zadowolona, teraz oczywiscie powedruje do zwyklego duzego drewniaczka bo chwila moment bedzie jej ciasno :-D
 
hejka :)

ja wczoraj byłam skrytoczytaczem :p jakoś weny brak i niemoc mnie ogarnęła przez te nieustające deszcze. Dziś za to piękne słonko więc już mi lepiej:-D

Pamela super że dotarłaś :) kciuki zaciśnięte !! do skutku!! :)
Biapl buziak dla synusia :* fajnie że wpadłaś, wpadaj częściej ;)
Ewirut już temat przerobiony wzdłuż i wszerz więc tylko podpiszę się pod radami dziewczyn ;)

pozdrawiam wszystkie ;)
 
Lori to ja skorzystam z rady i zastosuję metodę na ,,królika,,:-D:-D:-D,ale tylko do 20,bo 25 mężus idzie przebadac żołnierzyki i musi dać 5 dni wczesniej na wstrzymanie:sorry:,oby owulka była grzeczna i przyszła w swoim czasie to zaliczymy jeszcze ten cykl.truskafffka ja tylko do skutku innej opcji nie biore pod uwagę!:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry