reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy , test ciążowy

PaulinaS98

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Styczeń 2022
Postów
67
Dziewczyny czy zdarzyło się wam że zobaczyłyście pozytyw na teście 3 dni przed miesiączką lub któraś z was wykonała już hcg i wiedziała ? Ile wtedy wynosiła ?
 
reklama
Jasne, nawet i 5 dni przed miesiączką się zdarzyło, że był pozytywny. W ostatniej ciąży 3 dni przed miałam już betę niecałe 500. Ale to indywidualna sprawa. Ale najbardziej wiarygodny jest test wykonywany w dniu spodziewanej miesiączki.
 
Ja w pierwszej ciąży miałam pozytywny 5 dni przed terminem a w terminie beta 666,6, w drugiej tez 4 dni przed terminem a w terminie beta 107 wiec jak widać nie ma reguły
 
Ja w pierwszej ciąży miałam pozytywny 5 dni przed terminem a w terminie beta 666,6, w drugiej tez 4 dni przed terminem a w terminie beta 107 wiec jak widać nie ma reguły
Zrobiłam hcg 8dpo , wynosiła 2.30 , łudzę się żeby nie powtórzyć . Owulacja była w 14 dniu cyklu , cykle 28. Korci mega
 
Zrobiłam hcg 8dpo , wynosiła 2.30 , łudzę się żeby nie powtórzyć . Owulacja była w 14 dniu cyklu , cykle 28. Korci mega
Jeśli faktycznie ta beta by rosła to w 10dpo powinien Ci wyjść już test o czułości 10, chociaż jakiś cień. 😉Jeśli poprostu taką masz (do 5 nie ma ciąży) to wyjdzie negatywny. A jeśli powtórzysz po 48h betę to będziesz miała 100% pewności czy to ciąża bo powinna urosnąć.
 
Ja robiłam 4 dni przed miesiączką, bo szłam na wesele, a z niego prosto na babski wypad wakacyjny. Ale liczyłam się z tym, że może być pozytywny, a mimo to @ może nadejść. Powiedziałam dziewczynom, że do wtorku nie piję, a potem się okaże :p
Bety nie sprawdzałam, więc z tym nie pomogę. Po wyjeździe ciąża została już potwierdzona na USG
 
reklama
Ja robiłam 4 dni przed miesiączką, bo szłam na wesele, a z niego prosto na babski wypad wakacyjny. Ale liczyłam się z tym, że może być pozytywny, a mimo to @ może nadejść. Powiedziałam dziewczynom, że do wtorku nie piję, a potem się okaże :p
Bety nie sprawdzałam, więc z tym nie pomogę. Po wyjeździe ciąża została już potwierdzona na USG
My z mężem mieliśmy wczoraj wesele ale dalej się łudzę czy może się udało i powtórzyć betę lub zrobić test
 
Do góry