reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

Wiadomość dostałam, dziękuję bardzo. Może samej uda mi się opanować chustowanie, tylko pożyczyłabym od sąsiadki lalkę do ćwiczeń:)

to wychodzi faktycznie miesiąc szybciej, z usg mam teraz termin na 6.05, zobaczę przy kolejnej wizycie czy znowu nie urósł ten mój bobas jeszcze więcej :)

jeszcze nie znam płci, pierwszy trymestr przeszłam w sumie bezboleśnie, teraz jedynie mam mały problem z nerwami w nodze, ale to taka poboczna sprawa. Ogółem jest spoko:) a Ty jak sobie radzisz?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to się podzielę jeszcze jednymi warsztatami: Link do: Bezpieczny Maluch
14 grudnia będą w WSB, może być nawet bardziej praktycznie niż teraz na Jordankach, zapisałam się już jakiś czas temu ale chyba miejsca jeszcze są
Hej
Dzięki za info :) ale niestety mi termin nie pasuje a bardziej mężowi.. ale z tego co czytałam bardzo duzo podobnym rzeczy było na warsztatach mamo to ja jak byłam w październiku :)
 
Wiadomość dostałam, dziękuję bardzo. Może samej uda mi się opanować chustowanie, tylko pożyczyłabym od sąsiadki lalkę do ćwiczeń:)

to wychodzi faktycznie miesiąc szybciej, z usg mam teraz termin na 6.05, zobaczę przy kolejnej wizycie czy znowu nie urósł ten mój bobas jeszcze więcej :)

jeszcze nie znam płci, pierwszy trymestr przeszłam w sumie bezboleśnie, teraz jedynie mam mały problem z nerwami w nodze, ale to taka poboczna sprawa. Ogółem jest spoko:) a Ty jak sobie radzisz?

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej nie zauważyłam twojego wcześniejszego posta dlatego teraz odpowiadam...
U mnie skończył się I Trymestr i szczerze zniosłam go dosyć źle- wymioty, mdłości, bóle głowy osłabienie, wieczna senność i jadłowstręt. Ogólnie jakbym przebywała ciągle na niekończącym się kacu... Ale już od jakiś dwóch tygodni jest coraz lepiej- czuje się dobrze, mdłości ustąpiły, apetyt wraca powoli i mam więcej energii..

A propo chust to ta Pani Marta mówiła że swoją pierwszą chustę dobrze mieć nowa a nie używana bo to jednak materiał i jak ktoś wynosi w nim np dwójkę dzieci to się rozciągnie i osoba które maja pierwszy kontakt z chustowaniem ciężej jest dociągnąć taka chustę. A wiadomo dziecko musi byc w niej prawidłowo zawiązane :p

I jeszcze mam pytanie do ciebie - widać ci już brzuszek? Ile przytyłaś od początku ciąży?
 
Brzuch widać, bo startuje z nadwagą:) ale na razie ma 3 kilo na plusie, myślę że nieźle, tylko muszę panować nad sobą i apetytem:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do chudzinek nie należne ale w I trymestrze schudłam przez wymioty... a waga raptem o pół kilo drgnęła wiec ciągle ważę trochę mniej niż przed ciąża.Ale pewnie to nadrobie jak wróci apetyt całkowicie ... Brzuszek u mnie widać jest w sensie że sama widzę że się zaokrąglam i mąż tez :p ale wystarczy sweter włożyć lub luźniejsza bluzkę i nic nie widać. No ale miesiąc różnice robi tym bardziej że po I trymestrze dzidziuś rośnie bardziej :)
 
Ja do chudzinek nie należne ale w I trymestrze schudłam przez wymioty... a waga raptem o pół kilo drgneła wiec ciagle waze mniej niz przed ciazą
Mi w 16 tygodniu tak wyskoczył:) a sweter ściągam gdzie mogę bo mi duszno i gorąco wiecznie więc i tak widać:p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe mi z kolei zimno. Ciągle się opatulam i nosze po kilka warstw ubrań hehe. Ale to pewnie przez mają tarczycę
 
reklama
Do góry