reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

Buziaczkens, już wiem że mam chłopca:)
Nawet zaszalałam i kupiłam dwa bodziaki w Plazie, moje pierwsze w życiu:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
GRATULACJE :) Ja mam 20 grudnia wizytę wiec może.. może się dowiemy :) Ale jak znam życie to pewnie trzeba będzie jeszcze poczekać :). Maleństwo i tak się wierci - na badaniach diagnostycznych musiałam się trochę gimnastykować ( dosłowie ) hehe żeby zmieniało ułożenie i zabierało rączki z twarzy :p
 
reklama
W sumie to żadnych, już chyba większe miewałam przed okresem:) wiadomo, m czasami ochotę na słodkie, na owoce ale to nie je jest śledź z dżemem:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
:p U mnie tez nie ma żadnych zachcianek :p A kupujesz sobie odzież ciążowa już ? Ja mam zamiar sie wybrać bo powoli już się w niektóre rzeczy nie mieszczę ( zwłaszcza spodnie i rajstopy potrzebne :p) tylko zastanawiam się gdzie? Wiem ze jest na targu koło cinema sklep i mam zamiar sie przejść i w galeria w copernicusie ( ale drogo tam strasznie). Może masz jakieś namiary na sklepy z odzieżą dla ciężarnych ?
 
Jedyne co kupiłam typowo dla ciężarnych to dżinsy w H&M w Copernicusie chyba, nie są tanie ale jedne muszą być:) poza tym jakieś legginsy na alledrogo kupiłam po 18 zł i jak do latania po domu nie są złe. A bluzki i tuniki kupowałam ostatnio tyle tylko żeby były dłuższe i szersze, A nie typowo dla ciężarnych bo to ciężkie pieniądze są :/ sporo osób wystawia używki na olx, ale ja nie mam z tym doświadczenia

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jedyne co kupiłam typowo dla ciężarnych to dżinsy w H&M w Copernicusie chyba, nie są tanie ale jedne muszą być:) poza tym jakieś legginsy na alledrogo kupiłam po 18 zł i jak do latania po domu nie są złe. A bluzki i tuniki kupowałam ostatnio tyle tylko żeby były dłuższe i szersze, A nie typowo dla ciężarnych bo to ciężkie pieniądze są :/ sporo osób wystawia używki na olx, ale ja nie mam z tym doświadczenia

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej
Właśnie we wtorek przedwczoraj udało mi się w H&M kupić spodnie i to naprawde w dobrej cenie :). Mają wieszaczek przecenionych spodni ciążowych wiec za 60 zł jeansy kupiłam. Jedyne co mi nie pasowało to ze proste są a ja rurki wole ale to za kilka zł krawcowa mi zwęzi je i wychodzi i tak taniej bo naprawdę wszystko co jest z metką ciąża od razu drożej ;/. np rajstopy takie kryjące za 60 zł boszzzz. Ale w H&M 2 bluzki też kupiłam 3/4 rękawa za tyłek za 39 za sztukę wiec cena spoko. A teraz są przeceny wiec skorzystałam :) Co do reszty to raczej tez będę brała większy rozmiar niż te super specjalnie dedykowane ciężarnym z workiem pieniędzy. Bo jak przeszłam się po sklepach to zwątpiłam i jedna sprzedawczyni ze Smyka mnie do H&m skierowała ze promocje mają.
 
Buziaczkens, jak tam w nowym roku, wszystko ok?:)
Zaczęłam 24 tc, więc powoli biorę się za wyprawkę, kupiłam wczoraj kilka rzeczy w Pepco.Nigdy do tej pory nie mialam nic stamtąd, dobre ceny:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buziaczkens, jak tam w nowym roku, wszystko ok?:)
Zaczęłam 24 tc, więc powoli biorę się za wyprawkę, kupiłam wczoraj kilka rzeczy w Pepco.Nigdy do tej pory nie mialam nic stamtąd, dobre ceny:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej
U mnie już wszystko ok. Chociaż ostatnie 3 tyg. były stresujące. Zaliczyłam szpital z powodu podejrzenia skracającej i rozwierającej się szyjki bo obraz usg zaniepokoił lekarkę. Potem podejrzewano u mnie cholestaze ciążową...Ale ostatecznie wszystko się skończyło dobrze bez konieczności zakładania szwów i wykluczono cholestaze. Ale co się nadenerowowałm...
Aktualnie mam dużo leżeć wypoczywać i unikać stresów. Z córeczką jest wszystko w porządku- rośnie jak trzeba, a ja czuje się dobrze... właśnie lekarka nam kilka dni temu powiedziała, że będzie dziewczynka:). Ja zaraz zaczynam 20 tydzień :p ..
W Pepko maja naprawdę dobre ceny - chrześniakom tam kupuje ubranka ;) I są ładne i urocze :p Największy wybór ma chyba te Pepko koło Kaszownika:). My powoli się rozglądamy i planujemy a tak za kupowanie od lutego- marca się weźmiemy pewnie.
A jak twoje samopoczucie ? Jak mały?
 
Oj, to się nadenerwowalaś :/ współczuję, ale i cieszę się że wszystko w porządku:) lepszy chyba taki nadgorliwy lekarz niż taki, co przeoczy coś groźnego.

U nas dobrze, biorę teraz dodatkowo magnez na spinanie brzucha, ale tak to w porządku. Mały przekroczył już 500g :)

czytałam jeszcze, że w Tesco są dobre jakościowo ciuszki, ale nie sprawdzałam.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Oj, to się nadenerwowalaś :/ współczuję, ale i cieszę się że wszystko w porządku:) lepszy chyba taki nadgorliwy lekarz niż taki, co przeoczy coś groźnego.

U nas dobrze, biorę teraz dodatkowo magnez na spinanie brzucha, ale tak to w porządku. Mały przekroczył już 500g :)

czytałam jeszcze, że w Tesco są dobre jakościowo ciuszki, ale nie sprawdzałam.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
U nas w Tesko w Toruniu chyba szału nie ma jesli chodzi o ciuchy w ogóle... to takie spożywczaki głównie i powiem szczerze ze ani tam na Koszawniku ani na Reja nie mieli jak do tej pory ubrań.. U moich rodziców w innym mieście jest takie porządne tesko że połowa to spożywka a połowa to ubrania dla dorosłych i dzieci i sprzęty kuchenne itp..... mąż tam nawet marynarkę kupił..
 
Do góry