reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe Mamy z Torunia

Hej zfieszak?
Jak tam samopoczucie? Mały mocno się rusza pewnie ?.. Ja od półtora tygodnia tak wyraźniej już czuje ruchy córeczki.. Jak kompletowanie wyprawki? ostatnio jak byłam w komisie dziecięcym.. na Dąbrowskiego w CH Twierdza- jest to od razu zaszłam z mężem do Smykolandu się rozejrzeć- też w Twierdzy... to powiem szczerze przeżyłam mały zawrót głowy jak tam weszłam... Tyle ubrań łóżeczek wózków i innych..nie wiedziałam na co patrzeć:p hehe. No i kupiłam jeden uroczy bodziak ;) ...Zresztą i tak jeśli chodzi o np wózki itp. będziemy celować w używane
 
reklama
Hej, hej:) to ja Ci powiem, że górę ubranek wzięłam za cale 100 zł od znajomej a drugą górę od szwagierki i ew. kupuje pojedyncze rzeczy które mi się spodobają:)
Ostatnio jak bywamy w marketach i widzę promocję np. na pieluchy i szybko sprawdzam w necie czy kupię taniej. Jeśli nie, to biorę:p
Od 2 lutego mają być też jakieś dziecięce rzeczy w Lidlu:)
Łóżeczko też zamówiłam przez neta wczoraj, czekam na przesyłkę:) Nie chodziło tyle o cenę, co o szufladę z przykryciem i to odsuwanym.

A mały oczywiście się rusza, liczę ruchy 2 razy dziennie i muszę wybrać się na badanie glukozy, ech.

Wózków w Toruniu jest mało do oglądania, a Zawsze można obejrzeć nowy i kupić używkę:) w Bydzi polecam dwa sklepy: bobo wózki i smykuś.


Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szwagierka mi juz mówiła ze po córkach ciuszki przekaże i od koleżanki z pracy tez kupic chce;) ona roczna córeczke ma. Łóżeczko z całym wyposażeniem tez od brata męża w spadku. Za wozkiem sie rozgladamy. Czytamy itp. Moze wpadnie nam w oko jakis pozadny model uzywany w ludzkiej cenie.

Ja jutro mam akurat badania prenatalne II trymestru i juz kolejne badane antyciał mialam, bo mam gr krwi z ujemnym rh. A mąż ma dodatni wiec zagrożenie konfliktem syrologicznym. I profilaktycznie sprawdzać trzeba.

Dzięki za info z lidlem. Blisko mam to sie przejde jak juz będą te ciuszki
 
Ja mam rh + akurat więc ominął mnie ten problem.ale w dzisiejszych czasach to nie jest taki problem jak kiedyś, więc się nie martw.

Ja też ciągle w temacie wózka i fotelika siedzę...masakra:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam rh + akurat więc ominął mnie ten problem.ale w dzisiejszych czasach to nie jest taki problem jak kiedyś, więc się nie martw.

Ja też ciągle w temacie wózka i fotelika siedzę...masakra:)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Zfieszak
Byłam dzisiaj na spożywczych zakupach w biedronce i maja ubranka niemowlęce:p Wiec kupiłam dwa bodziaki na długi rękaw za 19.99zł :)
 
Zfieszak
Chodzisz już na jakieś zajęcia w szkole rodzenia? jak tak to gdzie i jak wrażenia? Ja 21 lutego zaczynam z mężem szkołę rodzenia na ul. Morcinka. Udało wam się kupić wózek?
 
1 lutego właśnie zaczęliśmy, szkoła rodzenia prowadzona przez dr Drożdżala ze szpitala Rydygiera. Byliśmy w środę i dzisiaj były drugie, dopiero się rozkręca więc nie będę oceniać czy jest fajnie czy nie:)

wózek na razie zszedł na dalszy plan, mamy mały remont w domu, przyszedł fotelik do auta i łóżeczko, więc mam mały sajgon:p na przełomie lutego i marca chyba dopiero kupię, ale pochwalę się na pewno.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
1 lutego właśnie zaczęliśmy, szkoła rodzenia prowadzona przez dr Drożdżala ze szpitala Rydygiera. Byliśmy w środę i dzisiaj były drugie, dopiero się rozkręca więc nie będę oceniać czy jest fajnie czy nie:)

wózek na razie zszedł na dalszy plan, mamy mały remont w domu, przyszedł fotelik do auta i łóżeczko, więc mam mały sajgon:p na przełomie lutego i marca chyba dopiero kupię, ale pochwalę się na pewno.

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Zfieszak
U nas puki co przestawiliśmy- a raczej mąż suwał:p meble żeby zrobić miejsce na łóżeczko nowy regał i przewijak. Łóżeczko przyjedzie do nas dopiero na początku kwietnia jak teściowie wpadną w odwiedziny i przywiozą od szwagierki. Ale chcemy przed tym pomalować ściany:) w kąciku dla małej. i zakupić regał/komodę.

U nas z wózkiem tez odpuściliśmy bo temat nas już zadręczał heh. Rozglądam się za chustą do noszenia :) I aktualnie walczę z katarem- leci mi z nosa jak z kranu. Leczę się domowymi sposobami i syropem i kroplami dla ciężarnych- miejmy nadzieje ze to pomoże.

Ostatnio oglądałam filmiki z pielęgnacji niemowląt kąpiel, przewijanie, podnoszenie itd. itp...puściłam filmik mężowi jak kąpać niemowlaka- był lekko wystraszony:p:D:D
 
reklama
Do góry