reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

reklama
Na jutro i właśnie ciągle czuje jakby za chwilę miała być. :( no ewentualnie beta, chociaż boje się bo w tamtym miesiącu miałam bardzo wczesne poronienie i właśnie dzięki becie się o tym dowiedziałam. Najpierw ładny wynik, a później spadek:(

Napisane na Y635-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi do okres spóźnial tydzień i zrobiłam test. A sumie tylko żeby ciąże potwierdzić bo czułam , po prostu byłam pewna , że jestem w ciąży . No i najpierw ta druga kreska ledwo widoczna była , ale po kilku minutach już całkiem ja było widać :)
 
Jejkuuu :) Jak dobrze ze przeczucie Cię jednak nie zawiodło hihi :) ja tez miałam przeczucie, ale chyba bardziej jednak sobie wmawiałam:( wczoraj dostałam @, a raczej plamienia o innym zupełnie kolorze. Wczoraj mialam slad drugiej kreski a dziś juz test negatywny:( cóż..

Napisane na Y635-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny! [emoji4] Ja mam 21lat i dwa tygodnie temu dowiedzieliśmy sie, że bedziemy rodzicami z narzeczonym. Niespodzianka niesamowita. Od razu jak zrobilam test mialam dwie baardzo wyrazne kreski. Ale to był już w sumie 5/6 tydzien.


Czy wy tez ciągle czytacie o wszystkim? Ja czytam i wiem coraz mniej. Te badania prenatalne, wizyty u lekarza, prywatnie czy NFZ... Masakra

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej ja też tak miałam czytałam dużo w Internecie i każdym tygodniu ciazy który przed sobą miałam. Dużo też dowiedziałam się z książek które dostawalam od gin . Na ten czas kiedy już jestem w 30 tc chciałabym wiedzieć jak najwięcej o macierzyńskim i wychowawczym ale z Internetu nic nie można ustalić bo różne artykuły są i nie wiadomo co jest prawda :(
 
reklama
Do góry