reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

Klauduska zobaczysz zleci Ci . Ja od 6 tc byłam już N zwolnieniu lekarskim bo u mnie w pracy nie można kobieta w ciazy pracować przy maszynach i bałam się ze w domu się zanudze ale okazało się ze czas mi bardzo szybko zlecial :)
 
reklama
Klauduska nie martw do ja też tak miałam chciało mi się cały czas spać i po mimo tego ze nic nie zrobiłam w domu takiego dużego to byłam zmęczona . Spałam po 10 -11h na dzień i jeszcze drzemki po południu ☺ ale po 14 tc to mi się zmieniło nagle miałam więcej siły mniej spałam .:)
 
Klauduska tak jestem z Poznania . Badania prenatalne miałam w maju placilam 200 zl ale warto było bo super lekarz . A ty już miałaś .)?
 
No wlasnie jeszcze nie bo jestem w 8, prawie 9tc. I myślę, żeby je zrobić. A gdzie robiłaś prenatalne? Dostałaś po wszystkim jakieś zdjecia albo film? :)

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
W Poznaniu na orla bialego 103 . U doktora Macieja wizy placilam 200 zl i dostałam 3 zdjęcia . Lekarz bardzo kompetentny i zna się Na tym co robi . A dodatku ma dobre opinie w Internecie i mi co poleciła moją gin . Z tego co wiem to chyba film też robią ale nie wiem ile się płaci . Tak się chyba robi od 19 tc do 21 jakiś tak
 
reklama
Do góry