reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszle mlode mamy :)

reklama
Bo ja na początku jakoś bez strachu podchodzilam do konczenia uczelni w ciazy i z dzieckiem ale teraz jestem przerazona [emoji20]

Powiem Ci, ze mam nadzieje, ze do końca roku dostaniemy z narzeczonym mieszkanie dwa razy wieksze niz teraz. Bo nie wyobrażam sobie w 34m2 zmieścić sie z dzieckiem jeszcze. A należeć sie nam bedzie okolo 50m2 wiec różnica bedzie.

Imię juz dla laleczki wybrane?

Napisane na D2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dzisiaj zrobiłam aż 4 testy ciążowe i dalej nie mogę wyjsć z szoku ukazały się dwie kreski z obliczeń wynika ze jestem około w 6 tygodniu ciąży . Niestety nie mieszkam w Polsce i nie mam jak iść do Ginekologa w PL będę pod koniec miesiąca . Jestem w Strasznym szoku mam 25 lat dobra pracę a Tutaj taki szok
 
reklama
pracuję za granicą i nie przedłuża mi umowy jak każdej innej dziewczynie do 3 miesiąca muszę utrzymać ciąze w tajemnicy a umowe mam jeszcze 7 miesiecy akurat do mojego 9 miesiąca no ale powrót do Polski mnie czeka .. umowy to są śmieciowe nawet związki zawodowe nic nie pomogą :/
 
Do góry