reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przywitajmy się :)

reklama
Basia witaj ! :-) Qrcze a to Ci niespodzianka , gratuluje , dzieci po 40 podobno sa najfajniejsze .:tak: Zona mojego kolegi miala 43 jak urodzila core i to 1 dziecko ! Jak sie czujesz ... no i jaka reakcja meza , dzieci ?
 
Witaj kofeinko...:) poranna kawko no dzieci...;) syn nie porusza tematu corka byla z tydzien obrazona albo oswajala sie z tematem...:) juz teraz czuje sie dobrze ale poczatki wole nie wspominac...:) pozdrawiam
 
B.B gratki:)))

Dziewczyny nie wiem czy też macie taki problem, ale nie dostaje na maial informacji o odpowiedziacj w śledzonych wątkach.. wkurza mnie to, bo nie pamiętam, zeby zaglądać do każego tematu, który mnie interesuje.. też tak macie? pozaznaczane mam, zeby dostawiać maile a tu nic..
 
Witam piękne mamy. Melduje się Kasia mama 13 letniej Weroniki i 5 letniej Amelki,no i pod serduszkiem maluszek (nieznanej jeszcze płci z terminem na 15 grudnia. Mam nadzieje że będzie mi z wami dobrze. Dużo zdrówka...
 
Cześć :-) zajrzałam pierwszy raz do Was wczoraj, jednak zgodnie z tym, że i ja jestem grudniowka, przedstawię się :happy: mam na imię Asia, jestem rodowita torunianka, jednak od ładnych paru lat mieszkam w Bydgoszczy:happy: mam 30 lat i jestem mamusia 3letniej Lenki:-D termin porodu wg OM wypada na 13.12, a spodziewamy się tym razem synka :happy:
 
reklama
Do góry