reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PYTANIA ?? różnej tematyki

Odnośnie Olejku nie powiem nic- nie miałam styczności. Jeśli chodzi o Ziajkę ja jestem jej wielką fanką- ja smarowałam buźkę w sumie do dziś Ziajkę używamy.
 
reklama
My używaliśmy balneum swojego czasu,jednego synka dobrze natłuszczało a Kubie tylko tyci tyci pomagało,u nas sprawdzała sie tylko parafina ciekła.
 
Hmm. A propo parafiny - jak to z nią jest? Nawilża czy tylko natłuszcza jak oliwka? Skórka jest po niej mięciutka? Ja jak na razie używam balsamu natłuszczającego z Oillanu i od czasu do czasu mleczka Nivei ale jakoś mi nie pasuje... Jak się skończą oba specyfiki planuję zakup mleczka Musteli, słyszałam wiele pozytywnych opinii...
 
W ubiegłym roku używałam nivea30 dla dzieci, byłam zadowolona.
Póki co ze względu na pogodę nawet się nie rozglądam. ;-)
Aha, moja lekarka poleca stosowanie tych kremów tylko kiedy słońce jest naprawdę ostre, bo te filtry blokują skórę na tyle skutecznie, ze nie produkuje witaminy D.
 
Dziewczyny mam pytanie.
Jakie świadczenia w Szczecinie można otrzymać po urodzeniu dziecka?
Poza tym 1000 zł becikowego co każdy dostaje? jest coś jeszcze? Czy nasz Urząd Miasta np daje taki jednorazowy 1000 też? Bo wiem, że niektóre miasta dają...??
 
Dziewczyny, mam ważne pytanko...

Nie wiecie może gdzie poszukują do pracy? Mój mąż od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy stałej. Ciężko jest :baffled: Może u waszych mężów w zakładach są wolne miejsca? wysyłam mu CV do przeeeeróżnych firm. przeglądam całe mnóstwo ogłoszeń ale jet lipa.
Mąż ma 30 lat, jest odpowiedzialnym mężczyzną. Posiada
prawo jazdy
kat b
. Szuka stabilnej pracy na stałe. Najlepiej opartej na umowę o pracę.
Bardzo zależy mu na pracy, tak więc przyszły pracodawca może być pewny, że jest dobrym kandydatem.
Obecnie jest zarejestrowany w Urzędze Pracy. Jest solidnym, dyspozycyjnym, uczciwym i punktualnym człowiekiem. Ma doświadczenie w kierowaniu autami do 3,5 T (m.in. dostawca,
kierowca
pojazdu uprzywilejowanego). Jazdy bezwypadkowe.
Zna dobrze topografie miasta, jak i woj. zachodniopomorskiego. Trasy krajowe również nie są mu obce- jeździł w takie. Piszcie proszę na priv lub gg...
 
Jeśli chodzi o pracę, to mam male pojęcie gdzie szukają.
Jedynie co dziś mi się rzuciło w oczy to ogłoszenie, które zobaczyłam stojąc przy kasie w Biedronce na Bandurskiego. Jedno, że szukają zastępcy kierownika sklepu, drugie nie bardzo pamiętam czy sprzedawcy czy kasjera. Czy dotyczyło to akurat tej Biedronki nie wiem. Widziałam w tej Biedronce dwóch mężczyzn na kasach.
Może warto się tam zapytać albo podjechać i przeczytać te ogłoszenia, jeśli taka praca interesuje.
 
reklama
Dziewczyny, gdzie mozna kupic cielecine?;/ Od reki najlepiej, a przynajmniej na zamowienie? Mieszkam na Gumiencach i tutaj nic nie ma..;/ Cos podpowiecie? Gdzie kupujecie?
 
Do góry