reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PYTANIA ?? różnej tematyki

reklama
cielęcina od ręki jest w naszym mięsnym blaszaku na os. przyjaźni zaraz przy lewiatanie. Dobry mały sklepik z fajnymi wyrobami.
 
Witam

Mieszkam w zachodniopomorskiem. Prosze o podzieleniem sie informacjami na temat dobrych , sprawdzonych pediatrow ze Szczecina oraz dzieciecych specjalistow.

Moj Synek Wiktor skonczyl półtorej roku i jak dotad przespał 2 całe noce:szok: Jestem u kresu sił i wytrzymałosci, juz nie wiem do ktorych drzwi zapukac zeby uzyskac jakas pomoc. Noc to wstawanie po 8, 10, 12 razy...Mały rzuca sie , wierci, popłakuje. Jestem umęczona ciągłym noszeniem Go. Prosze poradzcie cos odnosnie tego , gdzie moglabym sie skonsultowac z jakims solidnym pediatra.:tak: Dodam ze robilam kilkakrotnie badanie kału w kierunku obecnosci na pasozyty i nic nie wykazało. Poza tym to ze ida Małemu zeby to tez raczej nie ma wiele do rzeczy bo gdy mu nie ida - nocki sa tak samo koszmarne:no:
 
malta niestety ni emoge polecic pediatry,bo my z dzieckiem korzysdtamy po prostu z rodzinnego.
mysle,ze dobrze byloby gdybys skontaktowala sie z psychologiem.
 
Chyba Cię nie pocieszę... Ale uwierz- u mnie było to samo... Przełożylam wiec Zuzię do nas do łóżka, jak miała 2miesiące niecałe. Byłam po cesarce. Nie dawałam rady... Nie pomoglo za wiele. Budziła sie równie często ale łatwiej było ją ululac spowrotem - bo tylko przytuliłam czy poczuła cycusia i spała dalej... Przeszło jej nagle, choć po kilku burzliwych nocach- wrzask, płacz, strach w oczach. Nie wiadomo skąd... Juz mieliśmy jechać do szpitala jeśli by była taka kolejna noc. A tu nagle spokoj. Odrzuciła cyca. Śpi na swoim łóżku... Zasypia sama przy bajeczce:) czasem sie obudzi, wpełznie do mnie pod kołdrę albo da sie ugłaskac ale nie ma histerii... :-) duzo o tym czytałam. Jest tak ze wiele dzieci przeżywa w nocy to co sie działo w dzień, a szczególnie wieczorami. Nawet jeśli są to chwile radosne. Ale mogą być zbyt intensywne... Ograniczyłam jej wrażenia, wieczorami wyciszalam. Oglądała spokojne bajki... Lub czytałam jej. Duzo tuliłam w dzień. Bez kołysania(!) Bo potem w nocy dziecku brakuje tego i sie budzi i domaga... Wprowadz synkowi system. Od godziny 17 np. Jeśli chodzi spać jak Zuzia o 21. Ona o 17 sama biegnie pod łazienkę by sie wykapać lub po prostu umyć.. Potem kolacja, chwila zabawy ale bez szaleństw. Typu- układanki, klocki, rysowanie... Cos spokojnego :) poczekaj z wizyta u lekarza. Spróbuj sama. Jeśli masz ochotę napisz do mnie na gg. Wymienimy doświadczenia, rady... Moze pomogę Ci z tego wyjść tak jak i mi sie udało. Teraz choć mam małego nerwuska to jednak spokojniej jest :-) gg-1328923
 
Prosze o podzieleniem sie informacjami na temat dobrych , sprawdzonych pediatrow ze Szczecina oraz dzieciecych specjalistow.

Jest wątek na ten temat "Lekarz z polecenia."
Powinnaś tam znaleźć trochę ciekawych informacji.
Z takich główkujących pediatrów, to Jacek Rudnicki - może gdzieś Cię pokieruje.
To co piszesz o synku, to chyba wszystko może być.
Koleżanka miała też ciągle nieprzespane noce. Nie wiedzieli co jest grane. Okazalo się, że dziecko ma przepuklinę pachwinową. Zoperowano i po operacji wszystko przeszło. Mały miał już wtedy 2 lata.
Może jakieś alergiczne bóle brzucha?
Gdybać pewnie można o wszystkim.
Może trzeba zrobić więcej badań niż badanie kału?
Życzę zdrowia.
 
reklama
komis,dośc dobry, z dziecięcymi rzeczami i tegesami jest na boh. warszawy między jagiellońską, a 5 lipca.
na manhattanie drugi. Ja wolę w tej kwesti tablicę.pl
 
Do góry