reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

PYTANIA ?? różnej tematyki

Witam ponownie.

Dziewczyny a czy ktoras orientuje sie moze czy/gdzie w Szczecinie przyjmuje prywatnie lekarz gastroenterolog dzieciecy? Dzwonilam do poradni gastroenter na Wojciecha i tam terminy sa...na przyszły rok:szok: Ło to jakis żart pomyslalam na poczatku...ale nie:no:, wiec musze prywatnie:-(
 
reklama
Nie mogę nigdzie znależć opinii na temat jakichkolwiek aqua-aerobików dla dorosłych.
Chodzicie gdzieś? Baltica? Radisson? Monte Cassino?

Jeżeli słyszałyście o którymś z miejsc dajcie znać co :)
 
Ja chodziłam do Raddisona, ale niestety było to tam dość kosztowne, bo nie było karnetów na samo Aqua tylko trzeba było open kupować za 300 czy 400zł i nie zawsze były zajęcia, bo musiały być min 3 panie...
Monte Cassino, różne opinie słyszałam, ponoć są słabe warunki.
Ostatnio, przed ciążą chodziłam na Aqua do szkoły na Jodłowej. Nie ma tam luksusów, ale fajne zajęcia i przyzwoita cena.
 
Wiem, wiem. Mieszkam na Gumieńcach i na basen chodzę właśnie tam, no ale mamy wakacje i na Jodłowej zamknięte... :wściekła/y:
 
A no właśnie, ten sam zawód mnie spotkał rok temu :)
Z innymi obiektami, to jak Ci pisałam. Radka nie polecam, bo w okresie urlopowym zawsze było mało kobiet i zajęcia właściwie sie nie odbywały a na Monte, no to różne opinie słyszałam. Trzeba iść spróbować, pewnie można nabyć pojedyncze wejście.
 
Dzięki jeszcze raz. Niestety szkoła pana Macka tez zamknięta - zajęcia odbywają się w szkole.
Cóż, zostało mi moczyć pupę w baltice ;)
Kto nie w ciąży i nie karmi - POLECAM. Teraz za godzinę w strefie WELLNESS tylko 17ZŁ :)
 
reklama
Mam pytanie: moja córka już tydzień ma biegunkę. Byłam z nią w środę u lekarza to nas wyśmiała że przychodzimy ze zwykłą biegunką, kazała dawać ORS -200 (marchewkowy kleik nawadniający), Dicoflor, który już sama dawałam i tyle. Ale nie przechodzi. Są 2 kupy w nocy i około 3 w dzień. W nocy zazwyczaj bardziej zbite, ciemne lub zielonkawe, w dzień rzadkie, czasem grudkowate, czasem plastelina, a czasem wodniste. Zuza je ładnie, pić daje jej więcej, jest wesoła i nie ma gorączki. Czy to może być wina tego że dokuczają jej dziąsła? Czy też wina przejścia w dzień na Bebilon 2(w nocy nadal cyc)? Ale ten Bebilon piła już wczesniej przed tą biegunką, ok. 2 tyg i nic jej nie było. Nie wiem co mam robić :(
 
Do góry