reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie do dziewczyn ktore poronily

Paula991

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2021
Postów
87
Czesc dziewczyny. Poronilam 6 dni temu, bylam w 6 tc. Pojechalam z silnym bolem do szpitala ale cale szczescie okazalo sie ze obedzie sie bez zabiegu bo beta sama zaczela opadac. Dla wlasnego spokoju udalam sie tez do mojego prywatnego ginekologa ktory powiedzial to samo oraz ze okres moze byc bardziej obfity i ze skrzepami. Przez caly okres od poronienia delikatnie krwawie. Dzisiaj rano dostalam silnego bolu brzucha jak na miesiaczke i jest duzo krwi ale skrzepow brak. Troche sie martwie czemu tak duzo tej krwi i czemu tak zle sie czuje, czy to juz okres? 6 dni po poronieniu? Jak u was bylo w tym czasie po utracie ciazy? Btw staralm sie 5 lat a tu tak szybko wszystko sie zakonczylo…zanim dotarlo do mnie co sie dzieje- juz sie skonczylo…
 
reklama
Przykro mi😐 ja nie pamiętam, kiedy dostałam miesiączkę po poronieniu, bo to było dawno temu, i miałam niestety zabieg. Może lepiej zadzwonić do gina lub iść na kontrolę 🤔
 
Po poronieniu można krwawić normalnie 6 tyg jak w okresie połogu. Ja naprzemian plamiłam i przestawałam przez jakieś 4 tygodnie.
A czy to bylo krwawienie ze skrzepami? Ze mnie wypadko wlasnie cos wielkosci piłki pingpongowej a bol taki ze myslalam ze bede sciany gryzc 🤮 ale wypadlo i przeszlo
 
Pewnie byl to pecherzyk 😢 teraz juz sie dobrze czuje, czyli jednak to nie okres a organizm sie oczyszcza. Dziekuje za odpowiedzi ❤️
 
Do góry