reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o becikowe

Nigdzie nie napisałam, że trzeba mieć zaświadczenie z pierwszej wizyty. Ale trzeba potem iść do lekarza który prowadził ciążę i poprosić o przepisanie informacji np z karty ciąży na specjalny druczek. Np karta ciąży jako dowód tego, że wizyta się odbyła nie jest respektowana. Jeśli ktoś prowadził ciążę np w przychodni przyszpitalnej gdzie umówienie się na wizytę długo trwa, to można nie dać rady spełnić tej formalności (mam taki przykład wśród znajomych, których pokonała papierologia i machnęli ręką, choć oni by sie akurat złapali w próg).

A czemu sieje defetyzm? Nie wiem, może dlatego, że właśnie siedzę i pracuje zdalnie na etat, a w przerwach między pracą, karmieniem syna piersią, gdy budzi się po raz kolejny, relaksuję się jojcząc na forum i licząc, że kobiety, które tu mieszkają 24/7 i nabiły tu dziesiątki tysięcy postów coś mi odpiszą.
Napisałam, że nieuważnie przeczytałam tekst i obym się myliła. Chyba na tym forum nie ma nowopowstałego wątku, w którym byś się nie wypowiadała, cieszę się więc, że miałaś szanse mnie zdyscyplinować i zostawić swój ślad
Kobieta w ciąży ma prawo do tego, by dostać się do lekarza w ramach NFZ w najpóźniej w ciągu 7 dni roboczych więc uważam, że nie jest znów tak trudno dotrzymać terminu 1 wizyty przed 10 tygodniem.
 
reklama
Jest 6.55 a ja co robię w wolnej chwili jak dzieci śpią 🤣kuwa jeszcze mi się skończyła bułka tarta i musiałam użyć mąki 🤪
 

Załączniki

  • 5eddfef0-7a7a-4e78-9b37-a49e74c57120.jpeg
    5eddfef0-7a7a-4e78-9b37-a49e74c57120.jpeg
    38,1 KB · Wyświetleń: 36
Do góry