reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pytanie o wynik z krwi

Dołączył(a)
12 Grudzień 2022
Postów
6
Witam Panie . Przychodzę z pytaniem czy 22 dni po stosunku beta HCG z krwi może się mylić ? Wynik <2.30 okresu brak już 8 dni .co radzicie? Lecieć do gina czy jeszcze czekać i powtórzyć tą betę i wtedy iść do lekarza ?
 
reklama
Witam Panie . Przychodzę z pytaniem czy 22 dni po stosunku beta HCG z krwi może się mylić ? Wynik <2.30 okresu brak już 8 dni .co radzicie? Lecieć do gina czy jeszcze czekać i powtórzyć tą betę i wtedy iść do lekarza ?
NIe ma ciąży. Może owulacja Ci się przesunęła? Ja bym jeszcze z tydzień poczekała i wtedy poszła jak się okres nie pojawi.
 
22 dni po stosunku beta jest wiarygodna. Ciąży brak
Można iść do lekarza, aby wskazał jakie leki wziąć na wywołanie miesiączki i sprawdził czemu miesiączka tak się długo spóźnia
Aczkolwiek są teorie że nawet do 2 tygodni może się miesiączka spóźniać
 
22 dni po stosunku beta jest wiarygodna. Ciąży brak
Można iść do lekarza, aby wskazał jakie leki wziąć na wywołanie miesiączki i sprawdził czemu miesiączka tak się długo spóźnia
Aczkolwiek są teorie że nawet do 2 tygodni może się miesiączka spóźniać
Aczkolwiek są teorie że nawet do 2 tygodni może się miesiączka spóźniać .czyli co masz na myśli konkretnie?
 
22 dni po stosunku beta jest wiarygodna. Ciąży brak
Można iść do lekarza, aby wskazał jakie leki wziąć na wywołanie miesiączki i sprawdził czemu miesiączka tak się długo spóźnia
Aczkolwiek są teorie że nawet do 2 tygodni może się miesiączka spóźniać
Jakie leki np mogłabym dostać.? Słyszałam że czasami dają tabletki antykoncepcyjne czy to prawda? Żeby wywołać okres
 
Aczkolwiek są teorie że nawet do 2 tygodni może się miesiączka spóźniać .czyli co masz na myśli konkretnie?
To, że według niektórych nawet lekarzy dwutygodniowe opóźnienie nie wymaga interwencji i jest normalne. Moim zdaniem nie jest jeśli oczywiście mamy do czynienia z kobietą, która ma regularne cykle oraz nie było innych sytuacji, które miały potencjalnie wpływ na przebieg cyklu
 
Jakie leki np mogłabym dostać.? Słyszałam że czasami dają tabletki antykoncepcyjne czy to prawda? Żeby wywołać okres
Ja dostałam luteinę
Ale to było 10 lat temu, okresu nie miałam ponad 4 tygodnie, nie nie byłam w ciąży, nie mogłam w niej być wówczas

Tabletki nie wiem czy zapisują to raczej już radykalne działanie, chyba jeśli takie spóźnienia się pojawiają częściej, ale pewności nie mam
 
reklama
To, że według niektórych nawet lekarzy dwutygodniowe opóźnienie nie wymaga interwencji i jest normalne. Moim zdaniem nie jest jeśli oczywiście mamy do czynienia z kobietą, która ma regularne cykle oraz nie było innych sytuacji, które miały potencjalnie wpływ na przebieg cyklu
No właśnie ja pierwszy raz w życiu mam opóźnienie zawsze max 30 dni ale najczęściej cykle 26 lub 28 dniowe .może rzeczywiście przesunęła się owulacja ale wątpię żeby aż tyle dni.szczerze mówiąc nie monitorowalam podejrzewam że przypadała gdzieś 20-23 lipca
 
Do góry