reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Radość dnia

K

KingaP

Gość
Postanowiłam Wam powiedzieć, że dziś dowiedziałam się w pracy, że zarażam... otóż trzy moje koleżanki są w ciąży!! Jestem strasznie uchachana( a może uhahana?), że zarażam.

Szkoda, że facetów tak nie można zarazić (choćby na jeden dzień - ten z fochami ;D )

reklama

Osinka

Marcowa Mama Agatki 2006
Miasto
Buckinghamshire
Rozwiązania
0
Ja wysyłam usilnie zarazki mojej ukochanej przyjaciółce. :) Oby jak najszybciej jej się udało! Trzymajcie kciuki ;)

kaśka76

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
u mnie w pracy dziewczyna, która jest na moje zastępstwo też jest w ciąży - sięszef zdziwił >:D

katiNJ

Miasto
Bialystok/USA
Rozwiązania
0
A u mnie bylo tak
Kiedy dowiedzialam ze jestem w ciazy moja koleznka zaczela sie zwierzac ze stara sie od dziecko juz 2 miesiac i nic nie wychodzi. Glupio mi bylo wyskakiwac z moja radosna nowina w takiej chwili. Koleznka poruszala ten temat niemal kazdego dnia. Az ktoregos dzwoni do mnie i mowi ze mi zdradzi tajemnice ze jest w ciazy. no i ja zatkalo jak sie dowiedziala ze ja tez ;D
Tak wiec na razie jest nas 2-ja marcowka , ona kwietniowka. W mojej firmie pracuje ok 10 osob wiec dwie ciezarne to wcale nie malo:) Wszyscy sie dziwia ze hoho... Szef chyba najbardziej ;D

K

KingaP

Gość
ja wczoraj byłam taka uhahana, że myslałam, że wyjdę z siebie ;D Strasznie fajnie, że ten nasz swiat sie tak rozrasta na naszych oczach... Teraz (jak nigdy) zauważamy tyyyle kobietek w ciąży... :-)

pytia

Rozwiązania
0
Wokół nas też urodzaj zaciążonych. Nasi przyjaciele rodza juz niebawem, za jakieś trzy tygodnie, kolejny właśnie rozpoczęli starania, a jeszcze inni mają termin majowy :) Fajnie, jak w wielkiej rodzinie :)

wodniczka22

Rozwiązania
0
No proszę to u mnie jest podobnie...zaraz po mnie dowiedziałam się ,że w pracy u mnie są 2 kolezanki w ciąży jedna w 4 miesiącu a druga w 3 ...ale ogólnie zauważam ,że kobiet z brzuszkami jest coraz więcej :laugh:

reklama
A

agao

Gość
ja też teraz na ulicach wiedz ę same ciężarne i matki z małymi dzieciaczkami

wczoraj byliśmy z mężem karmić kaczki w Łazienkach i zauważyłam że dosłownie jakiś rozplem małych ludzików ;D

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Święta. Radość, czy przykry obowiązek? Pytanie tygodnia 14
didi133 Jak na huśtawce czyli, humorki ciążowe Dzieci urodzone w grudniu 2016 11
H Radość przez łzy Gratulacje 14
N Przedłużenie umowy do dnia porodu i co dalej ? Potrzebuję porady 26
rozowyprosiaczek Poziom progesteronu 21 dnia cyklu Potrzebuję porady 1
Asia16443 Brak planu dnia Potrzebuję porady 9
Klaudyna91 Koniec umowy o pracę, przedłużenie do dnia porodu Potrzebuję porady 6
B nie pamiętam wczorajszego dnia Potrzebuję porady 3
P Poztywny test a okres następnego dnia Staramy się 17
M Codzienny rytm dnia niemowlaka Potrzebuję porady 28
C Plan dnia niemowlaka Niemowlaki 44
kipotka Umowa do dnia porodu a wysokość zasiłku macierzyńskiego/rodzicielskiego Potrzebuję porady 13
Majka888 Pozytywny test owulacyjny i ciążowy tego samego dnia. Staramy się 20
T Problem z usypianiem za dnia... Spanie 37
W Umowa do dnia porodu a zasiłek macierzyński Porady prawnika 14
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Spanie 1
martini111 Stały rytm dnia niemowlecia (u mnie 2 m-c) - istnieje? jak z tym u Was? Rozwój i zabawy 2
P Rytm dnia 4,5dzieciaczka Potrzebuję porady 9
N L4 do dnia porodu i co dalej? Potrzebuję porady 21
Czaroska Drzemki w ciągu dnia Spanie 4
fragolina Plan dnia naszych Maluchów - strategie, rytuały, itd. Dzieci urodzone w czerwcu 2014 25
D Stały rytm dnia 6 tygodni Niemowlaki 3
D Problemy z brzuszkiem trwające wiekszość dnia? Niemowlaki 4
charlene Jedzeniowy schemat dnia 4-miesięczniaka ulewacza :) Żywienie dzieci - porady 1
M Rytm dnia bliźniąt :)) Mamusie bliźniat, trojaczków i... 19
E Obniżony czas pracy/odbiór dnia wolnego Porady prawnika 1
T Szlochanie podczas zasypiania w ciągu dnia Spanie 6
M od kiedy jedna drzemka w ciągu dnia? Spanie 6
anila problematyczny sen w ciągu dnia Spanie 9
P umowa do dnia porodu a świadczenia zus Porady prawnika 4
Galaxia Przedłużenie umowy do dnia porodu Porady prawnika 1
M Rytm dnia niemowlaka- 2,5 miesiąca Spanie 3
D Plan dnia niemowlaka 5 miesięcy Niemowlaki 26
Iwon Harmonogram dnia malucha Dzieci urodzone w czerwcu 2012 97
forever_young najmilszy moment dnia z Maluchem Dzieci urodzone w czerwcu 2011 15
kasiawilde Plan dnia Dzieci urodzone w czerwcu 2011 54
O skrócenie umowy do dnia porodu Porady prawnika 1
W Umowa do dnia porodu a L4 i urlop macierzyński Porady prawnika 1
M Umowa do dnia porodu, a dodatkowy urlop macierzyński Porady prawnika 1
M organizacja dnia przy baaardzo zywiolowym chodziaczku ;) Roczniaki i dwulatki 30
dziubasek08 Plan dnia... Dzieci urodzone w lutym 2011 16
K walka o przedłużenie umowy do dnia porodu Porady prawnika 7
A Umowa do dnia porodu a ustawa antykryzysowa Porady prawnika 3
M umowa do dnia porodu a urlop macierzyński Porady prawnika 7
Kinia1 z dnia na dzień jest coraz gorzej Relacje rodzinne 37
*Sonia* Złe przyzwyczajenia dotyczące przystawiania dziecka do piersi na żądanie w ciągu dnia Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
W Jak ułożyć Plan Dnia dla TRZYLATKA-PRZEDSZKOLAKA ??? Wychowanie 2
Emiosiempiec Ile śpią wasze maleństwa w ciągu dnia Dzieci urodzone w marcu 2010 19
hefi Rytm dnia czerwcowych dzieciaczków :) Dzieci urodzone w czerwcu 2010 23
B trudy dnia powszedniego Czerwcowe archiwum 167