reklama

Ratunku!!!rusza się ząbek!!!

Temat na forum 'Zdrowie' rozpoczęty przez bacówka, 23 Styczeń 2009.

1. bacówka

bacówka Fanka BB :)

Witam wszystkie Mamy!!!

Parę dni temu mojemy synkowi wyszedł ząbek i od razu się zaczął ruszać!!!!Spotkałyście się z takim zjawiskiem??co to takiego???czemu on sie rusza??pomocy,normalnie załamałam sie tym ząbalem!

2. rozalka

rozalka Lutówkowo-sierpniowa mama

Może sie uderzył,albo stan zapalny dziąsełek.Poszłabym do znajomego stomatologa,albo zadzwoniła...

3. reklama
  4. welonka12

welonka12 maj 02 :)) wrzesień 08

pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ,:szok::szok::szok: tak jak koleżanka wyżej napisała zadzwoń do stomatologa i poproś o poradę :tak: żeby w razie co nie był za puzno :tak::tak: i daj koniecznie znać co ci powiedział stomatolog

5. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

a rusza się mocno czy leciuśko bo może to wrażenia takie że się rusza :confused:

6. jaza2005

jaza2005 Zaangażowana w BB

Bacówka nie denerwuj sie. Czy ten ząbek już cały jest widoczny czy dopiero taki rąbek sie pokazał? On sie rusza bo dopiero sie wyżyna za pare dni przestanie sie ruszac a w każdym razie zacznie sie mniej ruszac. No chyba ze maluch gdzieś sie uderzył. I jeszcze czy mocno sie wychyla?

7. bacówka

bacówka Fanka BB :)

słuchajcie ale ja jestem guuuupia:szok:.to jak sie okazało(mimo iz tak wygladało)to nie był zab.to była złuszczona sluzówka wypchnieta przez zabek który jest cały i zdrowy pod spodem.dopiero jak dentysta zdjał ta sluzówke pokazxał sie ładny biały zabek.

8. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

hehe dobre:-D no i po problemie

Ostatnia edycja: 28 Styczeń 2009

Poleć forum