reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Ratunku!!!rusza się ząbek!!!

bacówka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Witam wszystkie Mamy!!!

Parę dni temu mojemy synkowi wyszedł ząbek i od razu się zaczął ruszać!!!!Spotkałyście się z takim zjawiskiem??co to takiego???czemu on sie rusza??pomocy,normalnie załamałam sie tym ząbalem!

reklama

rozalka

Lutówkowo-sierpniowa mama
Rozwiązania
0
Witam wszystkie Mamy!!!

Parę dni temu mojemy synkowi wyszedł ząbek i od razu się zaczął ruszać!!!!Spotkałyście się z takim zjawiskiem??co to takiego???czemu on sie rusza??pomocy,normalnie załamałam sie tym ząbalem!
Może sie uderzył,albo stan zapalny dziąsełek.Poszłabym do znajomego stomatologa,albo zadzwoniła...

welonka12

maj 02 :)) wrzesień 08
Miasto
Trzcianka
Rozwiązania
0
pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ,:szok::szok::szok: tak jak koleżanka wyżej napisała zadzwoń do stomatologa i poproś o poradę :tak: żeby w razie co nie był za puzno :tak::tak: i daj koniecznie znać co ci powiedział stomatolog

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
a rusza się mocno czy leciuśko bo może to wrażenia takie że się rusza :confused:

jaza2005

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Bacówka nie denerwuj sie. Czy ten ząbek już cały jest widoczny czy dopiero taki rąbek sie pokazał? On sie rusza bo dopiero sie wyżyna za pare dni przestanie sie ruszac a w każdym razie zacznie sie mniej ruszac. No chyba ze maluch gdzieś sie uderzył. I jeszcze czy mocno sie wychyla?

bacówka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
słuchajcie ale ja jestem guuuupia:szok:.to jak sie okazało(mimo iz tak wygladało)to nie był zab.to była złuszczona sluzówka wypchnieta przez zabek który jest cały i zdrowy pod spodem.dopiero jak dentysta zdjał ta sluzówke pokazxał sie ładny biały zabek.

reklama

Gosia_k23

luty'07 i styczeń'10
Rozwiązania
0
słuchajcie ale ja jestem guuuupia:szok:.to jak sie okazało(mimo iz tak wygladało)to nie był zab.to była złuszczona sluzówka wypchnieta przez zabek który jest cały i zdrowy pod spodem.dopiero jak dentysta zdjał ta sluzówke pokazxał sie ładny biały zabek.
hehe dobre:-D no i po problemie

Ostatnia edycja:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry