reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ratunku!!!rusza się ząbek!!!

bacówka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Listopad 2007
Postów
405
Miasto
Warszawa
Witam wszystkie Mamy!!!

Parę dni temu mojemy synkowi wyszedł ząbek i od razu się zaczął ruszać!!!!Spotkałyście się z takim zjawiskiem??co to takiego???czemu on sie rusza??pomocy,normalnie załamałam sie tym ząbalem!
 
reklama
Witam wszystkie Mamy!!!

Parę dni temu mojemy synkowi wyszedł ząbek i od razu się zaczął ruszać!!!!Spotkałyście się z takim zjawiskiem??co to takiego???czemu on sie rusza??pomocy,normalnie załamałam sie tym ząbalem!

Może sie uderzył,albo stan zapalny dziąsełek.Poszłabym do znajomego stomatologa,albo zadzwoniła...
 
pierwszy raz się z takim czymś spotkałam ,:szok::szok::szok: tak jak koleżanka wyżej napisała zadzwoń do stomatologa i poproś o poradę :tak: żeby w razie co nie był za puzno :tak::tak: i daj koniecznie znać co ci powiedział stomatolog
 
Bacówka nie denerwuj sie. Czy ten ząbek już cały jest widoczny czy dopiero taki rąbek sie pokazał? On sie rusza bo dopiero sie wyżyna za pare dni przestanie sie ruszac a w każdym razie zacznie sie mniej ruszac. No chyba ze maluch gdzieś sie uderzył. I jeszcze czy mocno sie wychyla?
 
słuchajcie ale ja jestem guuuupia:szok:.to jak sie okazało(mimo iz tak wygladało)to nie był zab.to była złuszczona sluzówka wypchnieta przez zabek który jest cały i zdrowy pod spodem.dopiero jak dentysta zdjał ta sluzówke pokazxał sie ładny biały zabek.
 
reklama
słuchajcie ale ja jestem guuuupia:szok:.to jak sie okazało(mimo iz tak wygladało)to nie był zab.to była złuszczona sluzówka wypchnieta przez zabek który jest cały i zdrowy pod spodem.dopiero jak dentysta zdjał ta sluzówke pokazxał sie ładny biały zabek.
hehe dobre:-D no i po problemie
 
Ostatnia edycja:
Do góry